Daudziem jauniešiem zīmols “Smiltene- Alternative” komentārus vairs neprasa

Tas ir pretstats visam pārējam, - pārsvarā tam, ko rāda MTV. Tā skaidro smiltenietis Roberts Vanags (20 gadu) par viņa aizsāktajiem un Smiltenes jauniešu vidū popularitāti ieguvušajiem alternatīvās mūzikas koncertiem un afterparty. Uz tiem brauc cilvēki arī no Valmieras, Rīgas, Balviem, Bauskas, Saldus un citām pilsētām.

Šodien, 27. martā, Smiltenes pagasta lauku mājās "Kalbakas" notiks jau ceturtais Roberta organizētais alternatīvās mūzikas pasākums, šoreiz - "Zaļā balle" (dresskods- zaļš). Tajā līdz ar viesiem muzicēs arī Smiltenes jauniešu grupas: "Dream For Eternity" (Jānis Līdums, Matīss Bērzs, Daniēls Groza) un "One Hit Wonder" (Artūrs Melzobs).

Roberta organizētie alternatīvās mūzikas saieti arī šīm jaunajām grupām pavēruši ceļu uz skatuvi, dodot papildu iespēju uzstāties.

Citreiz muzicējusi vēl viena nosacīti vietējā grupa "Toria"ar lielāku stāžu, kurā kopā ar valmieriešiem Reini Rijnieku un Arti Avotiņu muzicē smiltenieši Tīna Tilčika un Oskars Liukis. Visās trijās grupās smiltenieši ir pilsētas skolu vecāko klašu skolēni.

No Roberta pasākumiem lielu bonusu gūst arī Smiltenes jaunieši, kuriem tiek interesants, no vietējo izklaides vietu apmeklējuma atšķirīgs piedāvājums. Alternatīvās mūzikas ballītes vismaz daļā sabiedrības tiek gaidītas ar nepacietību.

Vairāk lasiet šodienas laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Noderīgi