Izdarot izvēli, Tālis Jaunzemis dod priekšroku pārmaiņām 3

"Esmu pietiekami skaists un apaļīgs, kā Karlsons labākajos spēka gados," par sevi pajoko Tālis Jaunzemis.

Modris Krieviņš: "Tāli pazīstu daudzus gadus. Viņš ir labsirdīgs, izpalīdzīgs, ar ļoti labu humora izjūtu, labām organizatora spējām rīkot dažādas konferences, braucienus, salidojumus. Tas viņam izcili izdodas. Ir izcils tēvs savām trijām meitām, kuras viņš ļoti mīl. Ģimene Tālim ir pāri visam.

Viņš arī nekad nerēķina savu laiku citu cilvēku labā. Nekad nav ass un rupjš. Ir korekts pret jebkuru cilvēku, - gan to, kurš izdarījis labus darbus, gan arī pret to, kura darbi tik labi nav."

 

Ainārs Mežulis: "Tālis ir ļoti ieturēts, diplomātisks cilvēks. Prot objektīvi pieiet lietām. Jebkurā situācijā saglabā nosvērtību, mieru. Neesmu viņā vīlies ne par procentu. Novada izglītībai viņš ir liels ieguvums."

 

Vairāk lasiet sestdienas, 10. oktobra laikrakstā "Ziemeļlatvija".

Laikrakstu var nopirkt Valkas, Smiltenes un Strenču novadu tirdzniecības vietās, kur tirgo preses izdevumus.

Tomēr izdevīgāk ir abonēt (arī online).

 VISS PAR ABONĒŠANU ŠEIT!

Komentāri 3

lasitaja

Lai izdodās! Cerēsim, ka vīrs ar prātu, nevis tikai tīrs reformists.

pirms 11 gadiem, 2009.10.09 10:10

Anna

Jā, tā interesanti, ka šis vīrs brauc strādāt no Cēsīm. Pirmsvēlēšanu kampaņā gan Mežuļa kungs solīja, ka šo amatu piedāvās vietējiem.Labāk jau ir, ka mēs mazāk zinam , kas "vārās lielajā novada katlā".

pirms 11 gadiem, 2009.10.09 11:04

Baiba

Patiesībā mēs no Cēsu puses esam zaudējuši ļoti erudītu cilvēku! Lai smiltenieši gūst gaišumu no Tāļa domām, vārdiem un darbiem!

pirms 11 gadiem, 2010.05.12 13:01

Noderīgi