Izsludināts konkurss uz Smiltenes Centra vidusskolas direktora amatu 13

Šajā nedēļā plašsaziņas līdzekļos publicēts paziņojums, ka Smiltenes novada dome izsludina atklātu konkursu uz vakanto Smiltenes Centra vidusskolas direktora amatu. Šī ziņa ieinteresējusi arī mūsu portāla lasītājus, kuri nav iepazinušies ar laikrakstā "Ziemeļlatvija" 5. decembra numurā publicēto interviju ar bijušo Saeimas deputāti Ilzi Verginu. 


Piedāvājam nelielu ieskatu šajā rakstā, kur Smiltenes Centra vidusskolas direktora pienākumu izpildītāja Ilze Vergina atklāj savus nākotnes plānus. 


"Taču lielajai politikai punkts nav pielikts. Ja to Ilze zina droši, tad kāda cita būtiska lieta viņas dzīvē vēl ir ar jautājuma zīmi. Šobrīd I. Vergina ir Smiltenes Centra vidusskolas (SCV) direktora pienākumu izpildītāja, nevis direktore, kas līdz šim bijusi deviņus gadus. Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas norādījuma Smiltenes novada domei tomēr būs jārīko konkurss uz SCV šobrīd vakanto direktora (-as) amatu, kā to paredz šogad augustā pieņemtie Ministru kabineta noteikumi.


 I. Verginu no darba direktores amatā pašvaldība atbrīvoja šogad jūnijā, jo viņa sāka pildīt Saeimas deputātes pienākumus, bet pēc jaunajiem  noteikumiem SCV direktora (-es) amats ir vakants un pašvaldībai uz to jāizsludina konkurss. Ar tādiem dzīves līkločiem nebūtu viegli sadzīvot ikvienam cilvēkam.


"Nevaru noliegt, šobrīd man ir vilinājums pieņemt darba piedāvājumu arī ārpus Smiltenes novada, un  tas arī ir saistīts ar izglītības jomu. Saprotu, tā ir iespēja izdarīt kaut ko vairāk visas nozares darbā, un šajā brīdī, kad otrreiz  ir jāpiedalās konkursā uz Smiltenes Centra vidusskolas direktora vietu, būtu vieglākais ceļš.  Un tomēr, man tik ļoti patīk strādāt skolā, būt kopā ar saviem audzēkņiem un būt Smiltenē. Man ļoti patīk šeit dzīvot. Smiltene ir mana tēta dzimtā pilsēta, un te jūtu īpašu saikni ar savu ģimeni," sarunā ar "Ziemeļlatviju" atklāj I. Vergina.

Visu interviju lasiet šeit!

Komentāri 13

viedoklis

Nu, bet ja Ilze savu nākotni saista ar politiku, tad lai ātrāk brauc prom. Ko te skraidīs no viena nama uz otru. Kas tas par direktoru, kas grib sēdēt uz diviem krēsliem. Nav neaizvietojamu cilvēku, atradīsies daudz labāki.

pirms 6 gadiem, 2014.12.29 10:50

jautājums

Ja jau Viņa ir ieguvusi filoloģijas maģistra grādu, tad kā tas nākas, ka skolā pasniedz psiholoģiju. Vai tagad katrs, kurš visiem profesionāli uzsmaida var mācīt psiholoģiju?

pirms 6 gadiem, 2014.12.29 10:54

Zane

Nav korekts I. Verginas teiktais, ir vilinājums pieņemt citu darba piedāvājumu. Ir taču laiks izlemt.
Cerams, ka konkursā pieteiksies kandidāti kuri skaidri zina, ko īsti vēlas. Skolai tik ilgstoši atrasties šādā neskaidrā situācijā nebūt nav labi.
Novēlu deputātiem izdarīt grūtu, bet pareizu izvēli.

pirms 6 gadiem, 2014.12.29 12:52

bet...

Bet Cirīti izstūma, tad nevajadzēja te zīmēties un jaukt citiem kārtis un karjeru.

pirms 6 gadiem, 2014.12.29 15:56

manuprāt

Ar to darba piedāvājumu viņa cenšas sev uzsist cenu. Patiesībā nav cita piedāvājuma. Viņa arī Saeimā sēdēdama vārdu pār lūpām nespēja pārspļaut. Kuram tāds darbinieks bez mugurkaula un sava viedokļa ir vajadzīgs. Deputāti domājiet un atrodiet labāku direktoru!

pirms 6 gadiem, 2014.12.29 17:17

tautas be-be

vai naudas skeleti'ni l'id'is 'ar'a no Il'zuka skapja?

pirms 6 gadiem, 2014.12.29 18:31

jusis

Latvji nav arāju un zemnieku tauta, tā ir kapraču tauta!

pirms 6 gadiem, 2014.12.29 18:43

jjjjjj

Ilze ir jauka nu ziniet uz pasūtijuma nevar smaidīt....sliktu rakstīs vienmēr ,tev Ilzīt nav nevienam sevi jāpierāda ,lai tev veicas ,tu esi ļoti daudz izdarijusi .!

pirms 6 gadiem, 2014.12.30 05:27

nu re

Tev pielīdējai būtu jāzina, ka "Tev" jāraksta ar lielo burtu. Bet Ilze Tev to nav iemācījusi.

pirms 6 gadiem, 2014.12.30 14:55

Valodiņa

Ilze visu ir pareizi iemācījusi. Drīzāk Jums ir jāpaņem rokās 4.klases latviešu valodas grāmata, lai iegaumētu, kad raksta ar lielo "T" un kad ar mazo "t" burtu.

pirms 6 gadiem, 2014.12.30 23:13

Sniegs

Novēlu visiem darbīgajiem, ieinteresētajiem un vienkārši domājošajiem, tai skaitā pašai Ilzei, laimīgu, izdevušos Jauno gadu!

pirms 6 gadiem, 2014.12.30 17:58

Juris

Pēc CV baigā karjeriste, nekā personīga, bet viņu nevajag par direktori.

pirms 6 gadiem, 2015.01.01 01:41

kika

Kurś "idiots" vispār śo rakstu ievietoja nu Smilteniešiem nekad nekas nebūs labi,śis forums ir lai muļķi izgāstu negatīvismu kā vampīri.....Ilze,lai tev veicas,tu esi jauka!!!

pirms 6 gadiem, 2015.01.01 18:28

Noderīgi