Mana ģimene ir mans zelts 8

"Ziemeļlatvijas" redakcijā šovasar stažējas Anna Iesalniece. Tā ir topošās žurnālistes pirmā lielākā darba pieredze šajā profesijā. Viņa ir uzaugusi Valkā, pirms diviem gadiem absolvējusi ģimnāziju un pašlaik studē žurnālistiku Rīgas Stradiņa universitātē. Kā bijusī ģimnāziste jūtas Rīgā, kāda ir studentes dzīve pašlaik, par to centos iztaujāt Annu.

Vairāk lasiet rītdienas, 24.jūlija, laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Komentāri 8

Jānis

Palasīju viņas rakstus un esmu redzējis citus rakstus internetā, nepatīk. Var jau būt, ka meitēns vēl pamācīsies, bet pašreiz es nesaprotu, vai ar viņas gramatikas spējām un stila izjūtu varēs veiksmīgi startēt kādā plašāka mēroga laikrakstā. Turpmākai izaugsmei ieteiktu vairāk pievērst uzmanību loģiskumam, bija grūti izsekot domai un uztver teksta morāli. Lai veicas!

pirms 10 gadiem, 2010.07.25 12:00

prahtweeders

Iesalnieces jaunkundzes nopietnākā problēma ir nevis izteiksmes stila un žurnalistiskās rakstītprasmes gandrīz pilnīgs trūkums - ''Dienai'' pakļautajās avīzēs no darbiniekiem neko daudz neprasa,bet gan dīvainā nosliece uz ekshibicionismu,tas ir,šai gadījumā nevis mētelīša, bet savas dvēseles virināšana tviterī un citos draudzēšanās portālos.Jauniete,ko avīzes rakstā mēģina attēlot kā konservatīvu saimniekmeitu,pašas tvīteros drīzāk izskatās pēc dziesmas ''Šumel kamiš,ģerevja gnuļisj'' varones.Nav mana darīšana,taču nākas norādīt,ka vēl ne tik sen jaunkundzes nestāstīja visai pasaulei,kurā galā viņām šodien sāp.Un,daži lasīšanas vērti teksti ir garāki par tvītera 140 zīmēm un ne vienmēr atrodami internetā.
Acīmredzot,līdz atklāsmei,ka žurnalistikā cilvēki ar žurnālista izglītību ir vieni no vismazāk pieprasītajiem,vēl ilgs ceļš ejams.

pirms 10 gadiem, 2010.07.25 23:47

milda

Nē, es esmu lielākā dzērāja valkā!

Pasarg Dievs ,tikt intervētam Ziemellatvijai. Atskrien un nomētā ar akmeņiem! Bet paši tik izcili un tīri, neviena plankumiņa.
Vēmiens nāk!

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 09:41

koments

Un tad brīnamies, ka mums tik slikti sokas. Kā lLatvijā var veikties labi, ja mūsu vidū ir tik daudz ļaunu un skaudīgu cilvēku. Domāju, ka Anna spļaus virsū tādiem bezgožiem kā pratveders un viņa sugasbrāļli, kuriem vienīgais apliecinājums šai dzīvē ir citu cilvēku anonīma apzākāšana. Istajā dzive visbiežāk šitādi citu cilvēku skaudēji un aprunātāji ir pretīgi tirlini, kurus neviens īsti necieš, tad nu apliecinās internetā kā var, bet nevajag aizmirst, ka viss nāk atpakaļ, kā tu apd..citus, tā citi tevi!

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 10:55

laurinja

man patīk tie lielie aizstāvji,kas uzrodas tad,kad visi runa patiesibu.ne nu es jau nezinu kā ir ar tiem interneta rakstiem un visu pārējo,bet to,ka visi lielie aizstāvji paši dirš apkārt, tas točna.nevienam nevar uzticēties,pirms pāris gadiem,kad vēl mācījos valkas ģimnāzijā,tad atceros kā ta pati zanda, kura ir šitās meitenes man šķiet labākā draudzene,bet par to arī neesmu pārliecināta,bet vienkārši kopā bieži redzēju,nu vienvārd sakot - ap*** annu tā pamatīgi.par to pirtiņas gadījumu un visu pāŗejo,arī sintija. atceros tādu,bet nezinu, kur viņa palika.
tagad,par cik endzīvoju vairs valkā,ienāku palasīt jaunumus par savu dzimto pilsētu,dažreiz aizbraucu vecākus apciemot un interesanti palasīt, kas notiek.nu un ieraudzīju šito rakstu,žēl,ka visu nevar izlasīt.bet vienalga..vienkārši cilvēki, nevajag runāt par to,ka kādam skauž.es nevis zinu,bet atceros šito meiteni un man nekad mūžā neskaustu viņas dzīve.man jau prieks,ka viņa tagad mācas un tā,bet tas viss,kas slēpjas apakšā zem šī stāsta un viņas pašas.man ir draudzene,kas mācās stradiņos un tā kā viņa zin, ka es esu no valkas,ta izstāsta dažreiz šo,to. ticie man, neko labu par šito meiteni neesmu dzirdējusi.nedzirdēju ne toreiz valkā esot,ne tagad.......diez vai man kautkas nāks atpakaļ par to,ka atļaujos runāt no sirds. bet labāk tā,nekā te liekuļojuši rakstīt un aizstāvēt kādu!

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 11:29

fejiņa

lauriņa, gribi zināt, ko par tevi tavas draudzenes stāsta? Nu, kā zoss tu biji, tā zoss paliki. Pat vārdu "nav" joprojām neesi iemācījusies uzrakstīt, toties citu apriet - pirmā! Čaļi uz Annu skatās, ne tevi, ja?

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 12:31

laurinja

kā ta tu zini,kas es esmu pa laurinju,ja saki,ka par mani kāds kaut ko stāsta.vai tad laurinjas tik maz uz šīs pasaules? bet visticamāk,ka mūžsenais teiciens būtu vietā......patiesība acīs kož.

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 20:41

Noderīgi