Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starp bērniem un knipelēšanu

Andai Zecmanei rokdarbi ir iemīļotākais vaļasprieks. Tas pārņemts no vecvecmammas Kristīnes Priedītes, kura nodzīvoja līdz 94 gadu vecumam. Viņa bija tā, kas Andai iemācīja tamborēt.

Viņa bija tā, kas Andai iemācīja tamborēt. Tolaik tamboradatas bija grūti atrast, tāpēc tās izgrieza no koka skaliņiem. Vēl Kristīne mazmazmeitai iemācīja mīlēt un dziedāt latviešu tautasdziesmas. Otra skolotāja Andai bija vecmamma Maija Mežule.

 

 Viņa ir izbaudījusi izsūtījuma sūrmi Sibīrijā, turklāt ar četrgadīgo meitu. Tikai pateicoties līdzpaņemtajiem rokdarbiem, varējuši izdzīvot. Tie, kuriem neko neļāva līdzi ņemt vai nepaspēja paņemt, klājās daudz grūtāk. Rokdarbus varēja iemainīt pret pārtiku.Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija"

Noderīgi