Valkā atklāj vairākus talantus

Atklāti sakot, Zani Bulmeistari uz sarunu esmu aicinājusi vairākkārt, bet vienmēr viņa tajā brīdī izrādījās aizņemta vai piedalījās kādā seminārā citā pilsētā. Šoreiz viņai nebija kur sprukt, un sarunas laikā Zane atzinās, ka pēc dabas esot intraverts un kautrīgs cilvēks, kurš mēdzot uztraukties par katru sīkumu, tāpēc arī labprātāk izvairītos no intervijas avīzē.

Zanei dzīvē vissvarīgākā esot ģimene - vecāki un mazie dvīņi - astoņpadsmitgadīgie Raivis un Arta, pēc tam - draugi un noteikti - darbs. Draugu gan neesot daudz, toties uzticami un tuvi.

Valkā Zane nokļuva pēc Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību un komunikācijas studijām, izlasot Latvijas - Igaunijas institūta darba piedāvājuma sludinājumu un piesakoties konkursam. Dzīvojot pie vecākiem Valmierā un studējot, Zane gribēja sākt patstāvīgu dzīvi un pirmais pieturpunkts izrādījās Valka. Jauno sievieti lielas pilsētas nekad nav īpaši vilinājušas, jo vairāk sevi uzskata par dabas bērnu. Par Valku viņa ir sajūsmā un saka, ka tā ir skaista pilsēta ar brīnišķīgu pērli - Zāģezeru. 

Vairāk lasiet  laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Noderīgi