Vienpatim interesē vēsture un laivošana 30

Ejot uz interviju ar jaunievēlēto Valkas novada priekšsēdētāja vietnieku Viesturu Zariņu, biju nedaudz satraukusies, jo viņš man šķita atturīgs un par sevi skops stāstītājs. Viesturs piekrīt, ka par viņu varētu rasties šāds priekšstats, jo parasti nemēdzot daudz runāt par personīgo dzīvi. Viņš esot izteikts vienpatis, kuram esot gana interesanti ar sevi, bet dzīvē tomēr nākas strādāt komandā.

 

Tomēr Viesturs labprāt piekrīt "Ziemeļlatvijas" aicinājumam uz sarunu, lai pastāstītu par sevi, saviem hobijiem un dzīvi līdz šim brīdim.

 

Vairāk lasiet sestdienas, 11. jūlija laikrakstā "Ziemeļlatvija".

Laikrakstu var nopirkt Valkas, Smiltenes un Strenču novadu tirdzniecības vietās, kur tirgo preses izdevumus.

Tomēr izdevīgāk ir abonēt (arī online).

 VISS PAR ABONĒŠANU ŠEIT!

Komentāri 30

mince

Visticamāk, ka Viesturam nav ne vainas, tomēr ielīda nepareizajās partijās un nepārdomāti nespēja atturēties no vietnieka sēdekļa, kas tāds statists vien būs un piedevām rada sliktu pirmo iespaidu. Paies ilgāks laiks, līdz varbūt izdosies pierādīt, ka Viesturs ir savādāks.
Par to vienpati - tur kaut kam jābūt, jo šādi cilvēki ir interesanti.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 09:20

Piekrītu Mincei, tikai ar piebildi, ka šādiem cilvēkiem nav piemēroti amati ar daudzu cilvēku vadīšanu un nepārtrauktu komunicēšanu.Pašam grūti un arī citiem nav viegli. Tādiem labāk strādāt darbu, kur jāatbild tikai par savu padarīto. Tas nenozīmē, ka viņam nevar būt augsta kvalifikācija, tas vienkārši ir cits lauciņš.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 09:28

prahtweeders

Atvaino,darbiniek,bet kad un kur Ziemeļlatvija būtu kaut ko žurnālistiski izmeklējusi.Ar tādām lietām šī avīze nenodarbojas.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 09:45

galvpraatis

Ko gan valka iesaaktu bez prahtweedera??buutu apsiikums un stagnaacija, zinaashanu vakums. nu celiet saulee savu tiirradni!!!

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 09:57

prahtweeders

Ja veidotu lielāko rakstītāju topu šai portālā es diezin vai iekļūtu pat pirmajā pieciniekā.Tāpēc ir smieklīgi redzēt kā pāris šņācēji un svepstētāji par katru cenu cenšas mani piedabūt pārtraukt komentēšanu.Pats komiskākais ka kantora kūciņu kas mēģina šeit izlaist personisko gāzi manā virzienā es visdrīzāk pat nepazīstu.Mana atšķirība no šīs nelaimīgās dabas kļūdas ir tā ka vienmēr runāju par lietu un esmu gatavs savu viedokli pamatot.Taču diskutēt ar mani neviens negrib.
Valkā,ja kāds nav pamanījis,jau ir apsīkums un stagnācija un pārāk daudzi nespēj sagrabināt pat pāris simtus mēnesī.Visi kaut cik zinošie jaunieši cenšas aizmukt uz Rīgu vai vēl tālāk.Te drīz vairs nebūs ko celt saulē.
Zināmā mērā man žēl Zariņa kungu kas nu nokļuvis sev nepiemērotā vidē.Politika domāta bara skrējējiem un tajā galvenais ir prast čomoties un sarunāt aiz slēgtām durvīm.Vai nu viņš pratīs mainīties vai tiks noēsts,tā vai citādi - pie darīšanas Zariņa kungs diezin vai tiks.
P.S.Saviem oponentiem ieteiktu pamācīties lamāties un ņirgāties - kas jūs par latviešiem ja to neprotat.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 10:23

orks

Ja Zilbers no 6. jūlija novada domes sēdes nebūtu tik ātri aizskrējis, būtu uzzinājis, ka šajā sēdē iecēla divu pagastu pārvaldniekus un to zinātu visi. Bet tagad zina tikai šajos pagastos.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 10:49

tā lūk

Nu nav jau tik daudz to rakstītāju, kas ievēro Prātvēdera klātbūtni vai prombūtni. Viņš tikai pārāk sāpīgi reaģē uz katru izteikumu viņa virzienā. Par politiku un bara skrējieniem- daļēji piekrītu, bet katram baram ir vadonis. Un Zariņa kungs savu vadoni ir izvēlējies...

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 10:51

''''

Man tuvs cilvēks pazīst Zariņu visai labi un pēc viņa izteikumiem esmu sapratusi, ka Zariņš nav kampējs - politiķis, kas gatavs pārdot godu dēļ amata un lielas algas. Viņu tur ielika, lai kāds ar krampi nemaisa gaisu.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 10:52

orks

Neesmu kompetents sniegt informāciju, jājautā domē. Cik dzirdēju, priekšroka bijušajiem pašvaldību vadītājiem, ja tie ievēlēti domē. Pēc tam citiem ievēlētajiem deputātiem. Bet varbūt nosteikumi mainījušies.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 11:27

OzolaS

http://www.ziemellatvija.lv/portals/birza/raksts.html?xml_id=9152

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 11:51

nu

tad kā vienpatis var komunicēt ar cilvēkiem katru dienu stundu utt... nesaprotu...

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 13:13

Varde

Man ir bijis tas gods satikt un klausīties Zariņa kungu. Man Viņš ļoti patīk. Viņš liekas godīgs un uzticams cilvēks. Lai Viņam veicas darbā un, lai kolēģi ir sadarboties griboši.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 20:53

Ieva

Nezinu, kas ir "prātvēders", bet viņa domas lasu vienmēr, un šķiet, ka viņš nedzīvo mazpilsētā.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 21:48

vardei

Ja liekas,tad sasitas. Varbūt arī ir godīgs,bet kampaņas laikā no tribīnes mācīja valsti apšmaukt.

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 22:10

šaubos, ka tā pareizi

Mani pārsteidz, ka saimniekot Novadā varēs cilvēks, kas reklamēja ka zin, kā apšmaukt eiropu un taisīt fiktīvus 9kādam labvēlīgus) iepirkumus!!!
Vai kāds no Viestura faniem ņemtu darbā strādnieku, kas stāstītu, kā māk apšmaukt sistēmu, kur garantija, ka nešmauks jūs??

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 23:31

Zane

Novadnieki,vēl jau esksistē KNAB tad jau redzēs,kā Zariņš rakstīs fiktīvos plānus.

pirms 12 gadiem, 2009.07.11 09:49

Zane, bet nav taču pareizi ļaut kādam šmauktie un gaidīt, kad pieķers!! Kad pēc kāda projekta īstenošanas atklāsies, ka esam krāpusies un Novadam laipni palūgs atgriezt naudu, tad jau būs par vēlu!!

pirms 12 gadiem, 2009.07.11 10:12

ar slotu

No raksta: "Kādu laiku viņš nostrādājis loģistikas firmā kādā no lielveikalu tīkliem, bet pēc tam – plastmasas izstrādājumu ražošanas rūpnīcā. Ražotnes vadība Viesturam piedāvājusi lieliskas karjeras izaugsmes iespējas, bet, kādu dienu, staigājot pa rūpnīcu, viņam galvā iešāvusies doma – ko es ar savu augstāko izglītību vispār te daru? Tikpat ātri, kā aizbraucis uz savu sapņu zemi, Viesturs sakravājis mantas un atbraucis atpakaļ uz Latviju. Atceroties to, Viesturs atzīst, ka viņš nemaz nebaidās no dzīves pārmaiņām un vienā mierā spēj pieņemt notiekošo. Ja vajadzētu, viņš varētu strādāt arī par traktoristu vai vadīt labības kombainu, jo nekad jaunais vīrietis nav baidījies no fiziska darba."

Viestur, Lūdzu pastrādā fizisku darbu, lūdzu, tad galvā nemetīsies glupas domas par muhļīšanos!!!

pirms 12 gadiem, 2009.07.11 12:59

Miza

Te iepriekš kāds rakstītājs minēja, ka Viesturs jau vispār foršs cilvēks, bet "ielīda"nepareizajā partijā. Vai tad partija, kurā kāds "stājās" var būt pareiza un nepareiza? Ir daudz tādu, kuri kā draugi, kolēģi ir forši cilvēki, bet vadītāja amats nedodās rokās. Iznāk tikai tāda muļļāšanās. Par provi, Valkas pilsētas izbijušais izpilddirektors Miķelsons. Feins cilvēks, feins muzikants, bet štruntīgs izpilddirektors. Arī V.A.K., 'feins cilvēks,labs ideju ģenerators, bet viņa laikā Valkā zēla un plauka "čomiskas" nevis lietišķas uz izaugsmi vērstas daba attiecības.
Kas par "putnu" ir Viesturs? Dies` viņ`zin! Tagad ar tiem jaunizceptajiem deputātiem ir kā ir..kas zin, vai būs lietas koki vai tomēr balsošanas mašīnas, kuras cilās rokas pēc komandas...

pirms 12 gadiem, 2009.07.11 14:50

nepiekrītu

Nu Miza,tu par V.A.K.gan laid greizi. Kad tad Valkā bija izaugsne, ja ne viņa laikā!?

pirms 12 gadiem, 2009.07.11 20:34

Noderīgi