Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zelta gadi vairo mīlestību

Piecdesmit gadu garumā pārvarēt grūtus brīžus, problēmas un likstas spēj cilvēki, kuru bagātība ir stipra mīlestība vienam pret otru un bērniem.

Janvārī pie Ainas un Renarta Melnbāržiem pulcējās radi, tuvākie draugi un kaimiņi, lai atzīmētu viņu 50 jeb Zelta kāzu jubileju.Gredzenus Melnbāržu pāris mija tālajā 1958. gadā, kad aiz loga bija ļoti auksts un laukus klāja balta sniega kārta.Ainas kundze stāsta, ka kāzas nebija sasteigtas, jo mīlestība vienam pret otru augusi lēnām un klusi, citiem neredzot un nedzirdot.Renarts savulaik strādājis kolhozā "Jaunā dzīve", bet Aina - Birzuļu bibliotēkā, abi kopā dejojuši tautas dejas un jūsmojuši par pienotavas ballēm. "Jutos laimīga, kad, sirdij strauji pukstot, devos dejot ar pagasta staltāko, čaklāko un gādīgāko puisi," skaistos mirkļus atceras A. Melnbārde.Melnbāržu ģimenes lielākā bagātība ir divi bērni un četri mazbērni, kuri grūtos brīžos atrodas blakus un sniedz palīdzīgu roku

Noderīgi