Likteņdārzs 18.novembrī aicina sagaidīt saulrietu Daugavas krastā

18. novembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts uz Likteņdārzu, kur valsts dzimšanas diena tiks svinēta ar saulrieta sagaidīšanu Daugavas krastā, koncertu, svecīšu iedegšanu Likteņdārza amfiteātrī un gardu jubilejas kliņģeri. 

Saulrieta sagaidīšana Likteņdārzā gleznainajā Daugavas krastā valsts svētkos ir kļuvusi par skaistu tradīciju, kas Kokneses un citu novadu iedzīvotājus šogad pulcēs jau devīto reizi.

Pirms koncerta pulksten 15:00 Likteņdārza informācijas centrā notiks rakstnieces Intas Vilkas grāmatas "Caur sirdi plūstošā dzīve" prezentācija. Savukārt pulksten 15:20 sāksies svētku koncerts, kurā skatītājus priecēs dziedātājas Elza Rozentāles muzikālais priekšnesums un Jūrmalas tautu deju kolektīvs „Zālīte”. Pasākumu noslēgs svecīšu likšana Likteņdārza sirdī – amfiteātrī, pēc saulrieta iededzot kopīgi veidotu Latvijas gaismas tēlu. Svētku izskaņā pasākuma apmeklētāji tiks cienāti ar maiznīcas „Liepkalni” cepto svētku kliņģeri un karstu tēju.

„Gaidīsim visus Likteņdārzā, lai kopīgi godinātu mūsu valsts dzimšanas dienu. 18. novembris ir mums īpaši svētki, jo Likteņdārzs veidots kā dāvana Latvijai un tās tautai. Latvijas dzimšanas diena ir laiks, kad atskatāmies uz paveikto un vēlamies pateikties visiem, kas atbalstījuši Likteņdārza tapšanu. Saulrieta svētki ir mūsu pateicība svētkos Kokneses un citu novadu iedzīvotājiem,” stāsta Likteņdārza veidotāja „Kokneses fonda” valdes priekšsēdetāja Valda Auziņa.

Pasākuma apmeklētāji aicināti ņemt līdzi svecītes vai iegādāties tās par ziedojumu Likteņdārzā.Pasākuma programma

15:00 Intas Vilkas grāmatas "Caur sirdi plūstošā dzīve" atvēršana

15:20 svētku koncerts

Piedalās:

Dziedātāja Elza Rozentāle

Tautas deju kolektīvs „Zālīte”

16:00 Svinīgā saulrieta sagaidīšana un svecīšu likšana Likteņdārza sirdī – amfiteātrī. Svētku kliņģeris un tēja.

Pasākuma vadītāja: Ilze Pukinska.

Ieeja par ziedojumiem.


Cilvēkziņas