Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Portālā ziemellatvija.lv varēs sekot iniciatīvu platformas Mana balss aktivitātēm 1

Turpmāk portāla ziemellatvija.lv lietotāji varēs operatīvi uzzināt pat jaunumiem iniciatīvu platformā Mana balss. Tas notiks mūsu sadarbības rezultātā ar šīs interneta vietnes veidotājiem. 

 Mana balss komanda skaidro: "Mēs iestājamies par sabiedrības līdzdalības veicināšanu un demokrātijas stiprināšanu Latvijā. Mūsu platformā pilsoņiem ir iespējams iesniegt iniciatīvas, lai uzlabotu politisko situāciju Latvijā, piedāvājot savas idejas, kā risināt aktuālās problēmas. Pēc iniciatīvu iesniegšanas tiek dots neierobežots laiks, lai savāktu 10 000 parakstu. Kad tas tiek izdarīts, Saeimā tiek iesniegts kolektīvais iesniegums, un atbalsta gadījumā notiek likumprojekta izstrādāšana un pieņemšana. Pie mums ir iespējams iesniegt arī iniciatīvas, kuras var iesniegt pašvaldību domēs, taču tur likums negarantē, ka domes deputātiem ir obligāti jālemj par kolektīvā iesnieguma izskatīšanu, taču ceram, ka nākotnē šāds likums varētu tikt pieņemts." 

Jaunumus meklējiet šeit!

20180112-1325-untitled.png

Komentāri 1

biedriba.latvija1918

Manabalss.lv esot sabiedrības tvaika nolaišanas vārsts demokrātijas tēlošanai. Neviena iniciatīva nav sasniegusi rezultātu, veiksmīgākām ar varu tiek atņemtas pārstāvības tiesības.

Arī man, iniciatīvai ar nedēļas laikā ievāktiem 10000 parakstiem, tas laikam bija rekords LV praksē, tiesības pārstāvēt tika atņemtas. Lai arī iniciatīvas teksts bija nepārdomāts, un šobrīd es to mainītu. Ka nevajag neko likt klāt degvielai, ka tikai jāatjauno Ceļu fondu un visu akcīzi tur. Sabiedrība gadā iemaksā ap pusmiljardu eur degvielas akcīzes. Te katru stūri varētu noasfaltēt, bet tad nebūtu naudas valdības megaprojektiem.
Lai nepieļaut viļņa veidošanos, lai ieliktenis izdarītu visu lai iniciatīva sabiedrībai nebūtu aktuāla, iestrēgtu gaiteņos. Viņa šobaltdien nav likvidēta ar valdības roku, vienkārši iestrēgusi kautkur.
Otro reizi vākt manabalss.lv neļauj, neakceptējot pieprasījumu.

Ja kāds grib patiešām demokrātisko instrumentu jātaisa jaunu, neatkarīgu no Saeimas, maksā ap 5000 eur. Ja kāds prot lētāk, ievērojot pretuzlaušanas drošibu un iespēju parakstīties ar i-bankām - welcome, apspriedīsim iespējas.
Lai Saeimai noraidot vienu, sabiedrība ātri ievāktu parakstus jaunai.

pirms 8 mēnešiem, 2018.01.12 15:45

Noderīgi