Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palielina samaksu par mājas (istabas) dzīvnieka pases veidlapu

Pamatojoties uz veikto iepirkumu par lolojumdzīvnieku pasu izgatavošanu un piegādi, ir jānosaka faktiskajiem izdevumiem atbilstoša samaksa par mājas (istabas) dzīvnieka (lolojumdzīvnieka) pases veidlapām. Attiecīgi Zemkopības ministrija ir veikusi grozījumu Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) maksas pakalpojumu cenrādī, ko valdība otrdien, 31.janvārī, apstiprināja, jo Latvijā praktizējošos veterinārārstus ar lolojumdzīvnieku pasu veidlapām nodrošina Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).


Patlaban praktizējošiem veterinārārstiem par mājas (istabas) dzīvnieka pases veidlapas saņemšanu PVD ir jāmaksā 0,61 eiro, ieskaitot PVN. Pēc noteikumu stāšanās spēkā vienas mājas (istabas) dzīvnieka (lolojumdzīvnieka) pases veidlapas cena palielināsies par 0,50 eiro un būs 1,11 eiro, ieskaitot PVN.


Noteikumi "Grozījums Ministru kabineta 2013.gada 8.oktobra noteikumos Nr.1083 "Kārtība, kādā veicama samaksa par Pārtikas un veterinārā dienesta valsts uzraudzības un kontroles darbībām un maksas pakalpojumiem"" stāsies spēkā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. 

Mīluļi