Rīkojam akciju “Es vēlos pateikt paldies!”

Atkal gads aizskrējis vēja spārniem. Pienācis laiks aicināt “Ziemeļlatvijas” lasītājus pateikt paldies tiem cilvēkiem, kuri šajā gadā darījuši labus darbus.


Nav svarīgi, vai tas bijis īstajā mirklī pateikts labs vārds un draudzīgs plecs vai konkrēta palīdzība no mediķiem, valsts vai pašvaldības iestādes darbiniekiem, skolotājiem, kaimiņiem, radiem, draugiem. Galvenais, ka cilvēks ir saņēmis nepieciešamo atbalstu un sajūtu, ka viņš uz šīs pasaules nav viens un visas problēmas agri vai vēlu iespējams atrisināt. Varbūt vēlaties pateikt paldies sētniekam, pastniekam vai pārdevējam, kas katru dienu kā čakli rūķīši gādā par to, lai cilvēki laikus un bez kreņķiem saņemtu pakalpojumus.

Gan ar roku rakstītas, gan elektroniskas vēstules gaidīsim līdz 27. decembrim (ieskaitot). Vēstules pa pastu var sūtīt uz adresi Valka, Rīgas iela 25 vai elektroniski uz e-pasta adresi [email protected]. Tās var iemest arī pastkastītēs pie “Ziemeļlatvijas” birojiem Valkā, Rīgas ielā 25, un Smiltenē, Kalna ielā 8. 

Gatavojot gada pēdējo laikraksta svētku numuru, apkoposim jūsu iesūtītās vēstules, un ikviens, par kuru būs rakstīti atzinības vārdi, tos varēs izlasīt. Nebūsim kūtri un uzrakstīsim pateicības vārdus, jo labais vairo labo!

Cilvēkziņas