"Pa septiņiem vārtiem..",nē - septiņiem gadiem! 3

Šorīt ausīs skan tieši šī dungodziesmiņa, bet, acīmredzot, tas ir tāpēc, ka šodien aprit tieši SEPTIŅI gadi, kad interneta plašumos "iesoļoja" pavisam jauns portāls  - ziemellatvija.lv. Oficiālais atklāšanas datums gan ir 11. novembris, tomēr šī iepriekšējā diena ir tā, kad lasītāji mūs varēja jau redzēt testa režīmā.

Ja toreiz bija sajūta, ka jaunais izaicinājums ir nedaudz līdzīgs ar mazuļa nākšanai pasaulē, tad šodien varētu secināt, ka šim "mazulim" jāsāk skolas gaitas. Tomēr jāatzīst, ka šo gadu gaitā tik daudz redzēts, dzirdēts, lasīts un, ko liegties, arī dzēsts, ka šķiet gadu skaits ir daudz nopietnāks. 

Sveiciens visiem mūsu lasītājiem portāla ziemellatvija.lv jubilejā, un sūtām Jums visiem virtuālu kūkas gabaliņu! Vēlējums būs pavisam vienkāršs - lai vairāk prieka un mazāk negāciju mūsu kopīgajā darbā! 

20141110-0939-img4fe9e2db6b0b0.jpg

Komentāri 3

sdfds

Nu ko - apsveicu!
Novēlu vairkāk izmeklējošās žurnālistikas rakstus, un neērtu jautājumu uzdošanu mūsu vietējiem politiķiem - a to pārāk ērti te...

pirms 6 gadiem, 2014.11.10 11:14

Daudz laimes

Augstu laimi un prieku šo 7 gadu laikā, noturēt šo mājaslapu vēl ilgāk kā 7 gadus, kā arī priecēt lasītāju ar daudz un dažādām interesantām lasāmvielām sirdij un dvēselei. :)

pirms 6 gadiem, 2014.11.11 18:24

Noderīgi