Atklās sieviešu dzīves stāstus

Šo ceturtdien, 24. septembrī, pulksten 18 ikviens interesents aicināts uz Smiltenes luterāņu baznīcu, uz tikšanos ar grāmatas “12 dzīves stāsti. Dievs ir uzticams” autori Kristīni Zonni. 

Šajā grāmatā ir apkopotas 12 sieviešu liecības, un uz grāmatas vāka redzamās lietus lāses simbolizē šo sieviešu dzīves stāstus, informē grāmatas izdevējs, izdevniecība “Agape Latvija”.

Daži no šiem stāstiem ir ļoti smagi, ar ciešanām un asarām, citi šķiet  vieglāki, taču visi  visi liecina par vienu - Dieva mīlestības un žēlastības klātbūtni ikvienas sievietes dzīvē. 

Kristīne Zonne ir Rīgas Mateja draudzes locekle, pēc izglītības juriste un psiholoģe, precējusies 20 gadus un audzina divus bērnus. Vairāk nekā 12 gadus ir rīkojusi un vadījusi Bībeles stundas sievietēm, seminārus un evaņģelizācijas pasākumus gan savā draudzē, gan ārpus tās.

Kristīni Zonni uz Smilteni uzaicināja Smiltenes evaņģēliski luteriskā draudze, un uz tikšanos ar grāmatas autori var nākt ikviens interesents, ne tikai draudzes locekļi, norāda Smiltenes luterāņu draudzes mācītājs Reinis Kulbergs.

Grāmatu “12 dzīves stāsti. Dievs ir uzticams” varēs arī iegādāties.

Noderīgi