Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sabiedriskā labuma statusu saņem reliģiskā organizācija "Smiltenes evaņģēliski luteriskā draudze".

Sabiedriskā labuma komisija pieņēmusi lēmumu atbalstīt sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu vairākām nevalstiskajām organizācijām.


Komisijas atbalstu sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanai saņēma biedrība "Sporta makšķerēšanai", "Daiļslidošanas klubs "Slidotprieks"", "Vangažu māmiņu klubs", "Florbola sporta klubs "Ogres vilki"", "Krimuldas un Limbažu jauniešu simfoniskā orķestra atbalsta biedrība", "Publisko un privāto partnerattiecību biedrība "Zied zeme"", "Dzelmju attīstībai", "Sporta un izglītības centrs Zaļā skola", "Biedrība "Padure"" un "Apskaidrotā māksla".

Atbalstu saņēma reliģiskā organizācija "Smiltenes evaņģēliski luteriskā draudze".

Sabiedriskā labuma organizācijas statuss dod tiesības piesaistīt ziedotājus-juridiskās personas, kuras ir tiesīgas izmantot likumā noteiktās nodokļu atlaides. Rezidentiem un pastāvīgajām pārstāvniecībām nodokli var samazināt par 85% no summām, kas ziedotas, taču kopējā nodokļa atlaide nedrīkst pārsniegt 20% no nodokļa kopējās summas.

Noderīgi