Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā aicina gatavoties Ziemassvētkiem

Pēc dīvainās un visai neparastās vasaras, lietainā, bet tomēr zelta rudens ir iestājies pelēkais, drēgnais laiks, kad aizvien biežāk ir jāiededz gaisma, sveces, lai kliedētu tumsu. Nemanot pienāks 25. novembris, kad pilsētas centrā tiks iedegta egle, kas priecēs visas mūsu acis un sirdis. Būtu skaisti, ka šajā dienā atsauktos arī pilsētas iedzīvotāji, iededzot savos logos, balkonos, lodžijās, kokos un vēl dažādās pat netradicionālās vietās Ziemassvētku gaismas, kā nu kurš un kādās vietās ir iecerējis. Tas būtu kā skaists gaismas sveiciens, sagaidot Latvijas simtgadi, kuras veidošanā liela loma un vieta ir tieši Valkai.

  2017. gada 2. decembrī, kad Valkā notiks vērienīgi pasākumi, kas saistīti ar Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes darbību, iedegtās gaismas tikai pastiprinātu mūsu kopīgo svētku noskaņu.

        Biedrība “Valkas Dāmu klubs” ar iedzīvotāju palīdzību un novada domes finansiālu  atbalstu jau daudzu gadu garumā vēro un vērtē Ziemassvētku gaismu rotājumus gan daudzdzīvokļu un  privātmājās, gan uzņēmumos un iestādēs. Vērošanas un vērtēšanas process ir gana  ietilpīgs, jo, ja viens vērotājs pamana skaistu gaismas rotājumu un iesaka paskatīties arī otrai personai, tad bieži gadās, ka, aizejot otram, gaismas nav ieslēgtas, jo ne visās vietās gaismiņas deg nepārtraukti. Tādēļ, lai  pēc iespējas vairāk atklātu (arī pilsētas nomalē, kā pagājušajā gadā Gindru ģimenes māju) jaunus gaismas objektus, uzklausīsim  ieteikumus  pa tālruni   29198900 vai arī gaidīsim Jūsu  ierakstu  īpašā žurnālā Valkas kultūras namā pie dežurantiem no 27. novembra  līdz 27. decembrim.

         Uzvarētāju apbalvošana notiks 2018. gada 6. janvārī plkst. 14:00 Valkas kultūras nama mazajā zālē, kopā ar bērnu literārā konkursa “Doma izgaismo vārdu” noslēgumu. Īpaši čaklie un vērīgie gaismu vērotāji arī tiks uzaicināti uz pasākumu un saņems pārsteiguma balvas.

         Lai Jums visiem gaišas domas, svētīgi darbi, redzīgas acis, siltas un vēlīgas sirdis. Priecīgu, gaismām bagātu un skaistu Ziemassvētku gaidīšanu!


Cilvēkziņas