Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Ziemeļlatvijas” praktikants Didzis Melngailis – puisis ar īpašām vajadzībām – veiksmīgi pabeidz praksi un skolu

Piektdien “Ziemeļlatvijas” kolektīvam bija svētki, jo ciemos atnāca valcēnietis, puisis ar īpašām vajadzībām, Didzis Melngailis kopā ar vecākiem. Ar Didzi iepazināmies martā, kad viņš kopā ar mammu bija ienācis redakcijā, lai apjautātos, vai nevaram viņam piedāvāt iespēju iziet skolas praksi. Prakses uzdevumi ir veiksmīgi pabeigti, un šonedēļ Didzim bija izlaidums Smiltenes tehnikuma profesionālās izglītības kompetenču centra Alsviķu struktūrvienībā. 

Apsveicot Didzi, laikraksta “Ziemeļlatvija” galvenā redaktore Ingūna Johansone novēlēja viņam dzīvē sastapt labus cilvēkus un atzina: “Didzi, tev ienākšana redakcijas kolektīvā droši vien bija nozīmīgs notikums, bet šis tavs prakses laiks arī mums bija ļoti laba pieredze. Ir ļoti liels prieks, ka biji mūsu kolektīvā un mēs pārvērtējām lietas, ko ikdienā savā dzīvē reizēm nepamanām. Didzi, tu ļoti apzinīgi izturējies pret katru savu pienākumu. Tu biji mums paraugstunda. Ikdienā mēs mēdzam čīkstēt un “ņemties”, bet tad atnāci tu un ar savu degsmi parādīji, cik ļoti pozitīvi var izturēties pret katru, pat vismazāko darbu. Mēs tevi no sirds sveicam tavā svētku dienā!” 

Septembrī Didzis turpinās apgūt datorlietas Sociālās integrācijas valsts aģentūras koledžā Jūrmalā, Dubultos.   


Cilvēkziņas