8778:Futbola treniņi 7

Labdien, esmu 3.klases skolnieka māmiņa.Mans dēls iet uz futbola treniņiem Valkā.Viņam tas patīk.

Sākotnēji tam nepievērsu uzmanibu,kur paliek tās 3 latu dalības maksas katru reizi, kad bērni brauc uz sacensībām? Varētu padomāt, ka man nav kur naudu likt? 3 ls nedēļā tā taču ir nauda. Un ja nu vecāki nevar iedot to naudu, tas nozīmē, ka bērns nemaz nevar aizbraukt uz plānotajām sacensibām?  

Rīt, piemēram, notiek spēle pašmājās - tas ir atkal 3 ls par ko? Mazie spēlētāji tās dušas nemaz neizmanto.Par ko tad man ir jāmaksā?Kāpēc ne 1 vai 2 lati?Kur ir maksājuma kvīts?Es tomer gribētu uzzināt pamatojumu, jo tagad taču ir krīze,kāpēc tad mazos sportistus tā kāš? Kāpēc visus interesē labs rezultāts, bet neinteresē tas, ka varbūt tie trīs lati nedēļā kādai ģimenei ir maizes naudiņa?

26.02.2011.

Komentāri 7

Ari mamina kam berns trenejas.

Redzi,mamina,jamaksa ir ari par telpu iri,formu mazgasanu un vel daudz citu sikumu,varbut Jusu dels neizmanto dusu,bet to var daritun diemzel,ja grib spelet ir jarekinas par izdevumiem,jo par brivu neviens nevienu nekur neved.Vai tad jus domajat,ka kads Valkas futbola klubam pieskir bezmaksas transportu?Un galu gala aizejat pie trenera un noskaidrojat .

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 10:15

mans dēls arī trenējas

Piekrītu iepriekšejam komentāram,jo pati arī no māmiņām,kurām bērni spēlē futbolu Valkā. Un dalības maksas ir visur un konkrēta summa,ja spēlē piedalās piemēram 6 bērni, dalības maksa ir 30Ls,tad savācot no katra 3 Ls,vēl ir jāpiemaksā 12Ls,tie arī vēl ir jāatrod.....Mēs vairākas māmiņas meklējam sponsorus ,bet veltīgi ,jo nav jau mums tādu lielu uzņēmumu,kā citās pilsētās un mūsu puikas tiek tikai tur spēlēt ,kur varam viņus aizvest,bezmaksas transportu neviens nepiešķir ,treneris un vecāki ved ar savu transportu un maksu par to arī neprasa.Kādi šeit varētu būt pārmetumi trenerim ,kurš jau tā dara par daudz priekš mūsu puikām,cits viņa vietā jau sen būtu atmetis ar roku,ja nav līdzekļu ,tad nekur nebraucam. Tiešām aizejiet pie tenera vai pie sporta skolas direktores ,kuri Jums izskaidros situāciju kāda ir ar finansēm sporta skolai un finansējumu tai.

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 10:31

paskaties

Paskaties mājas lapā Vidzemes futbols 2011. gada jaunatnes telpu futbola čempionāta reglamentu un nolikumu dalības maksa 35Ls,tas jau neatkarīgi vai pašmāja vai viesos,komandai tāda summa jāmaksā un to neizdomā treneris. kaut kur taču jāpiedalās...

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 11:01

arī māmiņa

Katru nedēļu jau gan nav spēles! Reizi mēnesī ,dažreiz divas reizes,nevajag pārspīlēt! Vajag labāk vienreiz atnākt uz tām pašmāju spēlēm un paskatīties un parunāt ar treneri un tad izmisīgi rakstīt par to. Pat viesu komandām ir mammas līdzjutēju lomā līdz ,tikai mūsējiem kaut kā nenāk,kritizēt jau visi naski...Vajag vecākiem arī interesēties par notiekošo un runāt par to aci pret aci ,nevis te internetā risināt to ,ko var risināt citādi..

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 11:52

futboliste

...jā,saprotu,var nebūt to trīs latu,bērns grib spēlēt...bet tad aizejiet uz domi un pajautājiet ,cik no budžeta ir iedalīts naudas mazajiem spēlētājiem un pajautājiet trennerim cik ilgam laikam šīs naudas pietiks,ticiet man,ar šo naudu mūsu bērni varētu nospēlēt pāris sacensības,bet pārējo laiku pagalmā bumboties. Vai jūs māmiņ svētdien atnācāt uz pašmāju spēli,papriecājaties par iesistajiem vārtiem jeb samīļojāt kādu zēnu kas bija spēles laikā nobrāzis celi...nē...jo jūs tur nebija.Neeeinetersējaties arī par pārējo,bet pazākāties gan ir laiks un vēlēšanās. Varbūt jūs zinat cik vecāki maksā par futbola treniņiem citās pilsētās,kur nav BJSS un treneris kurš strādā aiz mīlestības pret bērniem un entuziasma. Treniņi ir trīs reizes nedēlļā un katru reizi tur var sastapt treneri un arī kādu māmiņu. Atnāciet,aprunāsimies,papriecāties par bērnu sasniegumiem,jo nu jau viņi spēlē labāk. Un vēl,viņi spēlē formās,kuras ir jau vismaz 10 gadus vecas. Kad atbrauc kāds sporta klubs ar saviem audzēkņiem dažbrīd paliek žēl mazo censoņu ar cik kārām actiņām viņi raugas uz košājām pretinieku formām. Žēl...ļoti žēl ,ka tā pie mums notiek,bet ....l

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 17:24

vaitad

cienijamā māmiņa,jūs domājāt,ka atbildi uz šo jautājumu jums sniegs ziemļlatvija jeb lasītāji? varu pateikt priekšā,jums jāveršas BJSS ar šo jautājumu,nevis jāķengājas internetā!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.03.01 16:25

Vecamamma

Man ari mazdels apmekle futbola treninus, un es tikai priecajos, ka vinam ir nodarbe, kas patik. Saprotu loti labi, ka sibriza situacija ir gruti samaksat tos 3.00 Ls, un ta ir realitate.Nepielauju, ka si dalibas maksa nonak kur citur. Par transportu jamaksa,visi labi zinam, cik sobrid maksa degviela. Nav jau bagatu sponsoru, ka tas ir citviet un tapec visi izdevumi nu ir jasedz pasiem. Gruti ir, jasaprot. Nu nevajadzetu tik skarbi uzbrukt treneriem un prasit kvitis tulit! Busim realisti un priecasimies, ka mums aug berni, kas interesejas par sportu, nevis klaino apkart un izdara noziegumus. Paldies treneriem par nesavtigu darbu!

pirms 10 gadiem, 2011.03.17 14:33

Citas ziņas