8778: Mēs parūpēsimies par Jums vecumdienās

2011.gadā sekmīgi uzsākto darbu turpina Ērgļu novada sociālās aprūpes centrs.

Ērgļu novada SAC piedāvā sava un citu novadu vientuļiem, ratiņkrēslos, pensijas vecuma cilvēkiem, invalīdiem no 18 gadu vecuma ilgstošu un īslaicīgu aprūpi, drošu, interesantu un vecumam atbilstošu vidi, kā arī pilnvērtīgām vecumdienām labvēlīgus apstākļus.

Ērgļu novada SAC piedāvā dzīvot mēbelētās istabiņās (iespējams ņemt līdzi personīgās mēbeles), saņemt kvalitatīvu mediķu aprūpi, baudīt pilnvērtīgu, sabalansētu uzturu 3x dienā, piedalīties organizētās nodarbībās.

Iespējams pavadīt laiku tīrā, sakoptā vidē, iespējams pašiem iekopt savu dārziņu, piedalīties dažādās apkārtnes uzkopšanas talkās, baudīt augļus no sava augļu dārza.

Laika gaitā, domājot par klientu labklājību un interesantāku dienu piepildījumu, aprūpes centrā izveidojušās arī savas tradīcijas, kā, piemēram, jubilāru sveikšana, gadskārtu svētku svinēšana, dievkalpojumi, dažāda satura un vecuma vieskoncerti, galda spēļu turnīri.Pakalpojumu saņemšanas adreses ir Parka iela 4, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads un „Kastaņas", Sausnējas pagasts, Ērgļu novads.

Ieinteresētības gadījumā interesēties pa telefoniem 64871464, 64829538, vai pie vadītājas pa mob.t. 26591593 Būsim priecīgi radīt pienācīgus un labvēlīgus apstākļus Jūsu vecumdienām!

Citas ziņas