8778: Vajaga plaša profila strādnieku

Nupat izlasīju avīzē rakstu 'Leķu lopi" brauc" uz Turciju".Saimniece saka,ka nevar atrast labu strādnieku,jo cilvēki labāk saņems pabalstu,nekā strādās.

Varbūt tā arī ir, kāpēc jāstrādā pie saimnieka garas darba stundas par pilnīgu velti un jāgaida, kad tev atmetīs kādu santīmu, jo naudas nav.

Kad darba devēji beidzot sapratīs, ka arī strādnieks grib ēst un viņa ģimene arī. Paši ar savu attieksmi panāk to, ka cilvēki atsakās iet strādāt, jo cilvēciska sapratne vairs nav modē, saimnieks pret strādnieku izturas kā vagars, izkalpina un pēc tam pasaka, ka nav apmierināts ar darbu un algu nesamaksā.

Labu strādnieku var atrast, vajaga tikai pret to cilvēku cilvēciski izturēties. Es to nerakstu konkrēti par "Silavas" māju saimnieci, mums nav bijusi nekāda darīšana ar šīs mājas saimniekiem. Bet, rakstu to no pieredzes.

Mans vīrs būtu ar mieru iet un strādāt par kartupeļiem, pienu, gaļu vai arī atstrādāt par teliņu, lai varam savu govi izaudzināt, bet nevienam jau nevajaga strādnieku, kurš nedzer, jo tam būs jāmaksā, labāk saimnieks paņems plenci, jo tā lētāk sanāks, divlitrīgā pudele alus, un visi apmierināti, saimniekam darbs padarīts un plencim ikdienas žvingulis galvā.

Citas ziņas