Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AAS „BALTA” pārņem RSK īpašuma apdrošināšanas klientus

Šā gada 6. augustā Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir izsniegusi atļauju apdrošināšanas sabiedrībai „BALTA" pārņemt AS „RSK apdrošināšana" īpašuma apdrošināšanas portfeli. Līdz ar to no šā gada 6.augusta AAS „BALTA" apkalpo RSK īpašuma apdrošināšanas bijušos klientus un uzņemas visas saistības, kas izriet no agrāk noslēgtajiem līgumiem.

„"BALTA" vienmēr izskata iespējas uzlabot sava biznesa potenciālu. Ņemot vērā, ka „BALTA" ir lielākais privātpersonu īpašuma apdrošinātājs Latvijā, mēs esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi, kā arī mums ir tirgus zināšanas un izpratne par klientu vajadzībām, kas ļauj sekmīgi integrēt mūsu esošajā biznesā RSK nekustamā īpašuma apdrošināšanas klientus," skaidro Aivars Vilnītis, AAS „BALTA" valdes loceklis.

RSK bijušajiem klientiem tas nozīmē, ka turpmāk viņus apkalpos AAS „BALTA". Iepriekš noslēgtie līgumi ar RSK turpina savu darbību bez izmaiņām noteikumos un pienākumos līdz noslēgto līgumu darbības termiņa beigām

Tuvākajās dienās AAS „BALTA" izsūtīs informatīvas vēstules saviem jaunajiem klientiem, lai vērstu uzmanību uz tīri praktiskiem turpmākās sadarbības aspektiem, kas katram klientam ir svarīgi, piemēram, kā pieteikt atlīdzības gadījumu, kā turpmāk veikt maksājumus, ja tādi ir iepriekš atrunāti noslēgtajā līgumā, kā arī - kur vērsties ar jautājumiem.

Par interesējošiem jautājumiem RSK īpašuma apdrošināšanas klienti var iegūt papildu informāciju, zvanot uz „BALTA" Kontaktcentru pa tālruni: 67522275.

Citas ziņas