Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Abonēt redakcijā ir lētāk

Vēl tikai pāris dienas atlikušas "Ziemeļlatvijas" abonēšanai nākamajam mēnesim, pusgadam vai citam laika periodam.

Vislētāk to izdarīt redakcijā Valkā un Smiltenē par skaidru naudu. Nu ir jauns un vēl lētāks piedāvājums, noslēdzot automātisko maksājuma līgumu. Šis piedāvājums attiecas uz tiem, kuriem bankā ir norēķinu rēķins.

Automātisko Portāla www.ziemellatvija.lv redaktore Sarmīte Ozola teic, ka smiltenieši novērtē iespēju pasūtīt laikrakstu redakcijā, tāpēc to izmanto visnotaļ aktīvi. Savukārt redakcijas darbiniekiem ir patīkami sastapt savus lasītājus, iespēju robežās parunāties, uzklausīt lasītāju viedokļus par žurnālistu veiksmēm un neveiksmēm. "Esam saņēmuši uzslavas par laikraksta pielikumu "Dzīvesprieks". Šobrīd apmēram 89 procenti pastāvīgo klientu laikrakstu ir pasūtījuši. Pārējos un jaunus lasītājus gaidām," stāsta S. Ozola.

Allaž gatava palīdzēt

"Ziemeļlatvijas" pasūtīšana mēnesim bez pielikumiem maksā 3,13 latu, ar visiem pielikumiem - 3,53. Savukārt pastā šī cena ir 3,29 plus vēl pasta pakalpojums, un tas kopumā ir par 76 santīmiem dārgāk nekā redakcijā. "Ziemeļlatvijas" administratore Aira Vjažēvica iesaka abonēt uz pusgadu, jo tas būs ievērojami lētāk nekā mēnesim. Šī cena bez pielikumiem ir 17,22 lati (pastā 18,10). Ar visiem pielikumiem redakcijā 19,42 (pastā 21,62).

Trijiem mēnešiem bez pielikumiem redakcijā - 9,39, bet pastā 9,87 lati. Ar pielikumiem ir 10,59 (pastā 11,79) lati.

Pasūtīšana redakcijā iespējama līdz 22. jūnijam pulksten 13.00. Protams, gadās, ka cilvēks attopas - pasūtīšana ir nokavēta. Šādās reizēs "Ziemeļlatvijas" administratore allaž atradīs iespēju klientam palīdzēt. Katrs gadījums ir individuāli apspriežams un atrisināms.

Avīze - nezūdoša vērtība"Lai cik arī grūti laiki, vietējais laikraksts ir nezūdoša vērtība. "Ziemeļlatvija" pastāv jau 85 gadus un ir viens no vecākajiem reģionu laikrakstiem. Mums jābūt lepniem un jāapzinās sava misija. Nedrīkstam latiņu nolaist par zemu," pārliecināta laikraksta galvenā redaktore Ingūna Johansone.

Viņa nejūt bažas, ka reģiona laikraksti varētu zaudēt savas pozīcijas interneta vai citu mediju priekšā. Jo īpaši laukos avīze cilvēkam ir sarunu biedrs un draugs, kuru gaida. Nekur citur taču nevar izlasīt par to kas notiek tuvākajā apkārtnē. Lielajos medijos lasām par to kas notiek Saeimā un valstī.

"Laiki mainās, un arī mūsu biznesā ienāk dažādi jauninājumi. Daudzi cilvēki neizprot to, ka, pasūtot laikrakstu redakcijā Valkā un Smiltenē, pasts to nogādā mājās. Pirms dažiem gadiem, pasūtot redakcijā, tam bija jāiet pakaļ uz noteiktu veikalu vai redakciju," skaidro galvenā redaktore. Diemžēl laukos tāda piedāvājuma nav. Viņiem ir jāiet uz pastu un avīze jāpasūta laikus, jo citādi mēnesi būs jāiztiek bez "Ziemeļlatvijas".

I. Johansone pateicas visiem, kuri pasūta mūsu laikrakstu un vēl priecīgus Līgo svētkus.

Citas ziņas