Abonēt redakcijā - lētāk

Īpaši izdevīgi ir abonēt laikrakstu "Ziemeļlatvija" redakcijā līdz 10. decembrim

Šonedēļ redakcijas durvis ver ne tikai tie, kuri vēlas ievietot sludinājumu, bet arī rajona laikraksta abonenti. Abonējot laikrakstu redakcijā gan ar piegādi mājās, gan bez piegādes Valkā, Ausekļa ielā 1, vai Smiltenē, Baznīcas laukumā 5, saglabāsies šī gada cenas.

 

"Juridiskās personas, kas redakcijā abonēs laikrakstu visam gadam, vienu mēnesi saņems to par brīvu," uzsver laikraksta "Ziemeļlatvija" administratore Aira Vjažēviča.

 

Īpaša abonēšanas cena noteikta pensionāriem, kuri avīzi pasūtinās redakcijā. A. Vjažēviča šo izdevīgo piedāvājumu iesaka izmantot, jo pensionāriem abonements vienam mēnesim ar piegādi izmaksās tikai 2,99, bet bez piegādes - 2,89 latus. Izvēloties abonementu bez piegādes, laikrakstu varēs saņemt Valkā, Raiņa ielā 9, veikalā "Dārta", vai Smiltenē, Baznīcas laukumā 4, veikalā, "Piens".

 

Privātpersonas, abonējot avīzi redakcijā, abonements vienam mēnesim maksās 3,15 latus (Latvijas Pastā - 3,29).

 

Lasītājiem ir iespējas izvēlēties arī automātiskās apmaksas abonementu. To šonedēļ izvēlējās kārķēniete kādreizējā laikraksta redaktore Ilze Brice. Ilggadējā "Ziemeļlatvijas" lasītāja atzīst, ka tas ir gana ērts abonementa apmaksas veids, kas paredz maksājumus sadalīt pa mēnešiem un automātiski atskaitīt no bankas konta, kurā katru mēnesi viņai tiek pārskaitīta pensija.

 

"Turklāt abonementa noformēšanai piedāvājam īpašu cenu - 3,15 latus mēnesī, kas saglabāsies visu nākamo gadu," bilst A. Vjažēviča. Veidlapu iespējams izdrukāt arī portālā www.ziemellatvija.lv, un to aizpildītu nosūtīt Abonentu servisam Rīgā, Mūkusalas ielā 15, LV - 1004.

 

Abonentiem, kas, noslēdzot automātiskās apmaksas līgumu, saņēmuši laikrakstu jau šajā gadā, visu nākamo gadu saglabāsies šī gada cena. Turklāt gada nogales saspringtajā laikā nebūs jādomā par abonēšanu, jo viss jau būs nokārtots.

 

Tie, kas abonēs laikrakstu redakcijā, automātiski piedalīsies loterijā, kurā pieci laimētāji saņems gada abonementu kādam no izdevniecības "Dienas žurnāli" izdevumiem pēc pašu izvēles. Uzvarētāju vārdus paziņosim 2009. gada 17. janvāra "Ziemeļlatvijā".

 

Savukārt visi abonenti saņems praktisku un krāšņu "Ziemeļlatvijas" kalendāru, kurš kopā ar laikrakstu būs jau 2009. gada 6. janvārī.

Citas ziņas