Advokāti sniegs bezmaksas konsultācijas

Latvijas Advokatūra 19. martā atzīmēs 90. gadadienu. Šo svētku ietvaros nolemts turpināt pērn iesākto tradīciju - bezmaksas juridisko konsultāciju sniegšanu 15. un 16. martā.

"Uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām īpaši gaidītas personas, kurām ir ierobežotas iespējas saņemt advokātu juridisko palīdzību par samaksu. Konsultācijas sniegs vairāki zvērinātu advokātu biroji un individuāli praktizējoši zvērināti advokāti un zvērinātu advokātu palīgi ne tikai Rīgā, bet arī citās pilsētās un arī brīvības atņemšanas vietās," informē Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs Jānis Grīnbergs.

Lai pieteiktos uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām, tikšanās datums, laiks un tiesību nozare tieši jāsaskaņo ar attiecīgo advokātu, zvanot uz norādīto tālruņa numuru vai arī sūtot elektroniskās vēstules.

Valkā, Semināra ielā 22, apmeklētājus 16. martā no pulksten 14 līdz 18 pieņems zvērināta advokāte Ināra Niedrāja. Viņa specializējusies civiltiesībās un krimināltiesībās. Apmeklētāji iepriekš var pieteikties pa tālruni 64722505, 29244153.

Savukārt 15. martā no pulksten 14 līdz 16 apmeklētājus Smiltenē, Pils ielā 8, pieņems zvērināta advokāte Inga Štrāle. Viņa specializējusies civiltiesībās, krimināltiesībās, administratīvajās un darba tiesībās. Pirms tam apmeklētāji var pieteikties pa tālruni 29259631.

Citas ziņas