Aizdedz sveces upuru piemiņai 2

Šodien daudzviet Latvijā notiek 1941. gada Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti atceres pasākumi. Iedzīvotāji ar ziediem un svecēm atcerēsies bojā gājušos arī Smiltenē un Valkā.

 

Pulksten 10.00 komunistiskā genocīda upurus godinās Smiltenē pie pieminekļa "Sašķeltā ģimene".

 

Smiltenes pilsētas dome un novada politiski represēto nodaļas "Trimdinieks" valde aicina katru no mums nolikt ziedus un klusumā noliekt galvu, tādējādi godināt 1941. gada 14. jūnija upurus.

 

 

Pulksten 14.00 Valkas stacijā pie piemiņas akmens notiks Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres brīdis.

 

Kopā ar iedzīvotājiem bojā gājušo piemiņu godinās arī Valkas domes un Valkas rajona padomes amatpersonas.

Komentāri 2

Ārija

14.jūnijs ir visas valsts svētki, kurus Rīgā organizē Kultūras ministrija un piedalās pat prezidents,bet Smiltenē kultūras darba vadītāja Bērza nolasa vienu un to pašu dzejoli gan 25.martā gan 14.jūnijā. Vai tad nevar sagatavot nopietnu montāžu iesaistot skolu jaunatni.Skolās 13.bija izlaidumi, vai tad skolnieki nevarēja aiziet nolikt ziedus pie "Sašķeltās ģimemes", tā godinot savus bojā gājušos vecvecākus.Kādreiz pienākums bija iet pie "Ļeņina", tagad nav nekāda pienākuma!

pirms 12 gadiem, 2008.06.16 14:43

G.D.

Patiešām 14.jūnijs ir nozīmīga diena,neteiksim lielākai, bet daļai latviešu tautas,un ir patīkami,ka ir cilvēki, kas ar visu sirds degsmi runā un atceras Tautas lielo sāpi.Bet nebiju nekad piedomājusi kāpēc šajā pasākumā piedalās Zina,kuras runa ir galīgi tukša,kura neaiziet līdz smadzenēm,kur nu vēl līdz sirdij,laikam tikai,lai ievilktu ķeksīti savā darba plānā!Kur palikusi Ozoliņas kundze,kur Grīniece Anita, kuras tiešām runāja no sirds,kur žurnālisti un fotokorespondenti?Vai esam nonākuši līdz galējai robežai,kā saka dažas augstākstāvošas amatpersonas,pagātnei jāpavelk svītra!

pirms 12 gadiem, 2008.06.16 16:07

Citas ziņas