Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizsākam jaunu tradīciju

Par brīnišķīgu tradīciju kļuvuši "Ziemeļlatvijas" rīkotie braucieni uz teātri saviem abonentiem. Līdz šim baudītas labas izrādes Latvijas Nacionālajā un Valmieras Drāmas teātrī, taču Lieldienu brīvdienās aizsākām jaunu tradīciju - kopīgu atpūtas braucienu. Ceļā devās 50 abonentu.

"Tikai kopīgās sarunās mēs varam iepazīt "Ziemeļlatvijas" abonentus, uzzināt viņu intereses, domas un ierosinājumus. Tāpēc par pirmā atpūtas brauciena galamērķi izvēlējāmies Zooloģisko dārzu Rīgā, kas ir saistošs gan mūsu jaunākajiem lasītājiem, gan vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Neskatoties uz sinoptiķu sliktajām prognozēm, spīdēja saule un laiks mūs lutināja," stāsta portāla ziemellatvija.lv redaktore Sarmīte Ozola, kura braucienā uzņēmās gides lomu. Tas bija patīkams pārsteigums ne vienam vien abonentam. Šķietami garais ceļš līdz Rīgai izvērtās par aizraujošu un jaunumiem bagātu laiku. S. Ozolas stāstītās teikas sajūsmināja daudzus.

Gluži kā jaunumsPensionāre Gaida Klaipa no Valkas atzīst, ka visu savu līdzšinējo dzīvi daudz braukājusi uz Rīgu, taču ne reizi nebija iedomājusies, ko sevī slēpj ceļā šķērsotās pilsētas un pagasti. "Visu mūžu braucu pa šo ceļu, bet tādu informāciju nemaz nezināju, tas man bija pārsteigums. Man patīk viss vēsturiskais," teic G. Klaipa.

Viņa šādus braucienus dēvē par brīnišķīgu iespēju izrauties no mājas, jo četrās sienās it nemaz negribas sēdēt. "Savulaik daudz kur esmu pabijusi, taču viss ir ļoti izmainījies, tāpēc patīkami jaukā kompānijā vērot šīs izmaiņas," atzīst valcēniete.

"Ziemeļlatvijas" rīkotos braucienus atbalsta arī Anatolijs Lūss, kurš kopā ar savu mazmeitiņu un citiem laikraksta abonentiem dienu pavadījis ļoti patīkami. Viņš slavē gidi no Smiltenes, kura atklāja daudz jauna. Dodoties uz Rīgu, A. Lūsam spilgtāk atmiņā palika stāstījums par Strenčiem.

Izspēlē atlaižu kuponusTā kā turpceļš vienmēr šķiet garāks nekā mājupceļš, laikraksta abonentus sagaidīja vēl kāds pārsteigums. Sadarbojoties ar saviem reklāmdevējiem, "Ziemeļlatvija" saviem lasītājiem izspēlēja dažādus atlaižu kuponus, kā arī dāvināja žurnālus "Citādā Pasaule", Ilustrētā Junioriem", "Leģendas" un "Mūsmājas", kuros smelties jaunu un interesantu informāciju.

"Ļoti jauki izdomāts par atrakcijām autobusā. Visas dienas garumā guvu pozitīvas emocijas," saka jauniete Ginta Kozlovska. Viņai doties "Ziemeļlatvijas" atpūtas braucienā ierosināja mamma, kam G. Kozlovska ar prieku piekrita, jo īpaši tamdēļ, ka iepriekšējā vasarā bija plānojusi apmeklēt Zooloģisko dārzu, bet tas neizdevās.

Atpūtas braucieni turpināsiesSaulainais laiks vien vairoja pozitīvās emocijas Zooloģiskajā dārzā, kur prieku guva kā bērni, tā pieaugušie. "Pēdējo reizi Zooloģiskajā dārzā biju pionieru laikos, no kuriem tikpat kā neko neatcerējos. Šoreiz iespaidīgākais bija lauvu krātiņš un tas rēciens, brrr..." iespaidos dalās A. Lūss, kurš sola pievienoties arī turpmākajos braucienos. "Tas sanāk lētāk un interesantāk, bet svarīgākais - labi noorganizēts un patīkama kompānija," pārliecinājies "Ziemeļlatvijas" abonents.

Jau zināms, ka vasarā laikraksta komanda saviem abonentiem rīkos braucienu uz jūru, iespējams, pa ceļam aplūkojot kādu muzeju vai lauku saimniecību. Radās arī ideja par nelielu ceļojumu maijā uz Latgali, bet par konkrētiem piedāvājumiem vēl informēsim.

Atgādinām, ka jau šo sestdien,14. aprīlī, 50 laikraksta abonenti dosies uz Latvijas Nacionālo teātri, kur lūkos politisko kabarē "100 grami Žurkas' 2012". Ja vēlaties piepulcēties mūsu pulciņam - abonējiet "Ziemeļlatviju"!

Citas ziņas