Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadītā nedēļa Ziemeļlatvijas novados (04.06.-10.06.) 1

Aizvadīta silta un vasarīga nedēļa. Nedēļas nogalē Vidzemē bija dažādas un interesantas izklaides iespējas, kuras cilvēki labprāt izmantoja. Dabā viss plaukst un zied, kas liecina, ka drīz jau būs klāt arī  gada īsākā nakts. Par notikumiem novados, stāsta mūsu korespondenti.

Ziņo Aivars Zilbers

Vēl var parakstītiesPagājušajā nedēļā Lauku atbalsta dienesta un Lauku konsultāciju un izglītības reģionālajās pārvaldēs un nodaļās turpinājās parakstīšanās zem lauksaimnieku organizāciju petīcijas, kurā lauksaimnieki aicina attiecīgās Eiropas institūcijas ievērot taisnīgumu tiešmaksājumos. Lauku konsultāciju un izglītības Valkas nodaļā pagājušās nedēļas sākumā bija parakstījušies apmēram 50 cilvēki.

Igaunijas valsts prezidents izkāpj ValgāPagājušo otrdien Igaunijas Valsts prezidents Tomass Hendriks Ilvess, dodoties ar vilcienu no Tallinas uz Rīgu, uz dažām minūtēm izkāpa Valgas dzelzceļa stacijā, lai apsveicinātos ar Valgas mērijas un Valkas novada domes vadītājiem.

Ziņo Sandra Pētersone

 Izraugās karoguSmiltenes novada dome aicina ikvienu iedzīvotāju nobalsot par sev tīkamāko Smiltenes novada karoga variantu. Sabiedriskajai apspriešanai tiek nodoti četri karoga meta varianti, kuru autore ir māksliniece Ginta Špate.

Atrod beigtas zivisAizvadītajā ceturtdienā, 7. jūnijā, kāds vīrietis Launkalnes pagasta Spiciera ezera krastā ievērojis daudz beigtu zivju, pārsvarā raudas. Aptaujātie Valsts Vides dienesta speciālisti kā varbūtēju zivju bojāejas iemeslu pieļauj elektrozveju.

Atklāj personālizstādiSmiltenes pagasta Kalnamuižā, Valsts tehnikuma - profesionālās vidusskolas bibliotēkā, atklāta smiltenietes, mākslinieces Lindas Ziediņas personālizstāde "Laika atskaite". Izstādi var apskatīt visu šo mēnesi.

Strenču novadāUzdāvina laukakmeņusStrenču novada politiski represēto apvienība un Trikātas pagasta politiski represētie savākuši četras tonnas laukakmeņu un uzdāvinājuši Likteņdārzam Koknesē. Lai lielo kravu nogādātu līdz Likteņdārzam, parūpējās Strenču novada dome un Beverīnas novada dome.

Ziņo Inga Karpova

 Draugi no Vācijas iepriecina bērnusPirmdien Valkas specializētajā bērnudārzā "Pumpuriņš" viesojās Elke Knappe un Gīzela Voltera no Pichau pilsētas Pēterbaznīcas draudzes sieviešu kustības. Viešņas bērnus iepriecināja ar dāvanām - mīkstajām rotaļlietām un saldumiem.

Pateicas par labu darbuTrešdien Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs Valkas pilsētas kultūras namā rīkoja pieņemšanu novada pašiem labākajiem skolēniem un pedagogiem.

Skolās izskanēja izlaiduma valsisAizvadītās nedēļas nogalēs Valkas novada skolās notika 9. klašu svinīgie izlaidumu pasākumi.

Valkā un Valgā svin dvīņu pilsētu festivālu "Skanošā Livonija"Brīvdienās valcēniešiem un valdzēniešiem notika svētku noskaņā, jo abas dvīņu pilsētas svinēja savu 428. jubileju. Sestdien Valkā pirmo reizi notika Lielo Ratu pastaiga, kura piedalījās 12 jaunās ģimenes ar mazuļiem izrotātos ratos. Savukārt Valgā notika lielais svētku gadatirgus, motociklu triku meistaru paraugdemonstrējumi, atrakcijas bērniem un citi interesanti pasākumi. Sestdienas vakarā notika svētku balle Valkas Lugažu laukumā, kurā spēlēja "Most Wanted" (Valka) un "White Shade" (Valmiera).

 

Laivu rallijā pa Pedeli uzvar valcēniešiSvētdien dienas vidū pilsētas svētku ietvaros notika tradicionālais Laivu rallijs pa Pedeli. Atraktīvajā un jautrajā pasākumā piedalījās 10 komandas. Rallijā uzvaras laurus plūca valcēnieši Andris Zunte un Guntars Plīkšķis

"Valkas vanagu" komanda pārliecinoši startē mopēdu sacensībās ValgāSvētdien Valgā Pedeles upes krasta atpūtas zonā notika mopēdistu sacensības, kurās pārliecinoši startēja "Valkas vanagu" komandas sportisti.

Ziņo Santa Sinka

 Sporto kopā ar vecākiem

Grundzāles pamatskolas skolēni pēdējo skolas dienu pavadīja sportojot kopā ar vecākiem. Sporta skolotājs Māris Stabiņš pauda gandarījumu, ka vecāki darba dienā atrada laiku, lai pabūtu kopā ar bērniem.

 

Blomē spēlē volejbolu

Blomes pagasta "Jeberos" katru trešdienas vakaru pulksten 18 notiek pludmales volejbola sacensības. Tajās gaidīti visi Smiltenes novada bumbotāji.

Atjaunos skatuvi

Smiltenes novada domes sēdē piešķirts finansējums no pašvaldības pamatbudžeta 8289,20 latu apmērā brīvdabas estrādes "Jeberleja" skatuves atjaunošanai.

Komentāri 1

...

laivu rallijā uzvar valcēnieši-nevis Plīkšķis,bet Plīkšis

pirms 8 gadiem, 2012.06.11 10:25

Citas ziņas