Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadītā nedēļa Ziemeļlatvijas novados (06.08.-12.08.)

Nedēļas nogale bija tik rudenīgi auksta, ka šķiet, šogad vasaras nemaz nav bijis. Tomēr sinoptiķi sola, ka vēl kādu mazumiņu siltuma varam sagaidīt. Kas aktuāls noticis mūsu novados, stāsta "Ziemeļlatvijas" abonenti.

Ziņo Sandra Pētersone:

 Smiltenes novadāPārbūvē ceļusSmiltenes novadā sākusies pašvaldības ceļu rekonstrukcija. Projektu paredzēts īstenot līdz 2013. gada 30. jūnijam. Šogad plānots pabeigt trīs no 10 objektiem: ielas asfaltēšanu Smiltenes pagasta Grotūzī; ceļu Launkalne - Priedaine - Lācīši (pirmo un otro kārtu); ceļu Mazkalni - Jaunzemi - Vilciņi (pirmo un otro kārtu) Variņu pagastā.

Atpūšas nometnēSmiltenes pagasta lauku mājās "Kalbakas" sākās vasaras nometne "Krāsaini taureņi", kurā atpūšas 25 bērni un pusaudži ar īpašām vajadzībām. Otrdien viņiem uzstājās populārā bītboksa grupa "PeR", kas ir viens no daudzajiem, bērniem piedāvātajiem pasākumiem. Nometne ilgs līdz 15. augustam.

Jubileja baznīcaiSestdien, 11. augustā, apritēja 10 gadi, kopš iesvētīta Smiltenes Romas katoļu draudzes baznīca. Šim notikumam veltītā Svētā Mise notiks 22. augustā. Sākums - pulksten 18.

 

Ziņo Aivars Zilbers:

 Praksē IgaunijāPagājušajā nedēļā Latvijas Sarkanā Krusta Valkas komitejas brīvprātīgā darba veicējas Svetlana Švabe un Daina Vesingi sāka divi nedēļu praksi Igaunijas Sarkanā Krusta Valgas apriņķa biedrībā, lai vairāk iepazītu kolēģu darbu kaimiņvalstī un veicinātu tālāku sadarbību starp organizācijas biedriem abās valstīs.

Pabeigts ūdenssaimniecības attīstības projektsStrenču novada Plāņu ciematā ir pabeigts ūdenssaimniecības attīstības projekts. Tagad iedzīvotājiem un pašvaldības iestādēm ciematā ir iespēja veikt 180 pieslēgumus ūdensvada un kanalizācijas komunikācijām.

Apkopoti rezultātiValkas novada domes žūrijas komisija ir apkopojusi rezultātus konkursā par sakoptāko dzīves un darba vietu. Kā atzīst komisijas locekļi, vairākās nominācijās vislabākos bija grūti noteikt, jo katras konkursā pieteiktās sētas vai saimniecības īpašnieki bija centušies ar bagātīgu izdomu un darbu sapost dārzu, laukus un māju pagalmu. Rezultātus komisija paziņos septembrī konkursa noslēguma pasākumā.

Ziņo Aldis Dubļāns:

Par militārām lietām17. un 18. augustā visnotaļ militāru izklaidi divu dienu garumā piedāvā Starptautiskais Valgas Kara vēstures festivāls. Tas notiek jau 4. gadu pēc kārtas un ir otrais lielākais Eiropā.

Medicīniskā palīdzība Valkā - pieprasītaPirmās darba nedēļas laikā Valkas medicīniskās palīdzības punktā pēc palīdzības vērsušies 28 pacienti.

Dievs neļaus savai laivai grimtJau piekto reizi Valkā viesojās Lindholmas luterāņu draudze no Dānijas.

Ziņo Santa Sinka:

 Vingro kopā ar "Barstarzz"

Trešdien Smiltenes pilsētas centrā notika Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības un ASV komandas "Barstarzz" Meistarklase.

Tāda rīcība nav pieļaujama

Reaģējot uz ziemellatvija.lv lietotāja atvērto forumu "Spēļu laukums", centāmies noskaidrot, vai rakstītais atbilsts patiesībai (spēļu laukuma mājiņā ticis lietots alkohols). Smiltenes novada domes Saimnieciskās darbības nodaļa apgalvo, kā šādas situācijas nav pieļaujamas.

Citas ziņas