Aizvadītā nedēļa Ziemeļlatvijas novados (08.08.-14.08)

Lietus un migla dara savu - laiks paliek rudenīgāks. Mednieki atklājuši ūdensputnu medību sezonu, politiķi uzsākuši savu labo darbu slavināšanu, bet lauku ļaudis novāc ražu. Kas noticis Ziemeļlatvijas novados, stāsta mūsu korespondenti.

Ziņo Inga Karpova.

Pieņem ārsti no RīgasPagājušonedēļ Valmierā, Veselības centrā, kas atrodas Bastiona ielā 24, darbu uzsāka Vidzemes slimnīcas Konsultatīvais centrs. Te pacientus pieņems un konsultēs vairāk kā 20 dažādu profilu speciālisti.

Pirmklasniekiem dāvina tālruņusMobilo tālruņu operatora "Tele2"priekšapmaksas karte "Zelta Zivtiņa" (ZZ) arī šogad Latvijas pirmklasniekiem dāvina mobilos tālruņus "Samsung 1081" un "ZZ" sākuma komplektu 99 santīmu vērtībā, kā arī nelielu dāvaniņu. Telefoni būs pieejami "Tele2" klientu apkalpošanas centros. Lai saņemtu pirmklasnieka komplektu, vecākiem jādodas uz centru, līdzi ņemot pasi un bērna dzimšanas apliecību.

 

 Aivars ZilbersTurpinās sarakstu iesniegšanaPagājušās nedēļas sākumā Politiskās partijas un apvienības sāka iesniegt deputātu kandidātu sarkstus 11. Saeimas vēlēšanām. Līdz šim sarakstus ir iesniegusi apvienība "Saskaņas centrs", "Vienotība", "Zaļo un zemnieku savienība" un nacionālo partiju apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un brīvībai!"/LNNK.

Vēlēšanās nekandidēsVidzemes partija ir paziņojusi, ka Saeimas ārkārtas vēlēšanās nepiedalīsies, bet strādās ar ārpus parlamenta metodēm.

Pirmajā desmitniekāNoslēdzies valsts mēroga konkurss "Garšīgākais Latvijas medus 2011." Tajā septīto vietu ieguva Smiltenes novada biškopji Lilita Medne un Dzintars Kļaviņš.

Sakopj pilsētu.Šovasar Valkā strādā vairāk nekā 50 bezdarbnieku, kas iesaistīti 80 laru stipendijas projektā. Pašlaik notiek kāpņu restaurācija pie Rīgas ielā pie Latvijas un Igaunijas robežas.

Ziņo Santa Sinka

Maina kārtību ielās

Kopš Smiltenē notiek ielu rekonstrukcijas darbi, iedzīvotāju sūdzības par atsevišķām pilsētas ielām kļūst vairāk. Atbildīgie daļēji uz tām reaģējuši - Vaļņu ielas posms no Daugavas līdz Dzirnavu ielai kļuvis par vienvirziena ielu, bet Raiņa ielā vietām ir ātruma ierobežojums.

Tiekas studentu līderi

Trīs dienas Smiltenes tehnikumā Latvijas studentu apvienība pulcēja labākos no labākajiem "Līderu forumā 2011". Viens no svarīgākajiem notikumiem šajā pasākumā bija paneļdiskusija, uz kuru studenti uzaicināja gan ministriju pārstāvjus, gan politiķus.

Piedalās garīgās mūzikas festivālā

Smiltenes ģimnāzijas jauniešu koris "Lido" jutās pagodināts, ka pazīstamais mūziķis, pūtēju orķestru diriģents Jānis Puriņš uzaicināja tieši viņu kori kopā piedalīties Palangā notiekošajā garīgās mūzikas festivālā.

Citas ziņas