Atlikusi tikai viena diena, lai izdevīgi abonētu laikrakstu “Ziemeļlatvija”! 3

Abonēšanas kampaņa rit pilnā sparā. Inflācija daudziem lasītājiem liek rūpīgi izsvērt, kurus no preses izdevumiem izvēlēties. "Ziemeļlatvija" saviem lasītājiem sarūpējusi vairākus izdevīgus priekšlikumus, lai arī turpmāk Valkas rajona aktuālākie notikumi būtu viņu iecienītākā lasāmviela.

Pats galvenais izdevīgums, protams, ir "Ziemeļlatvijas" labā cena, jo, abonējot avīzi visam gadam, lasītājs saņem dāvanu - iespēju vienu mēnesi laikrakstu lasīt par velti. Gada abonements maksā tikai 34.65 lati (mēnesī - 3.15). To der ielāgot arī tiem lasītājiem, kuri izvēlas preses izdevumus iegādāties lielveikalos vai avīžu kioskos. Pērkot par "Ziemeļlatviju" nāksies samaksāt 51.83 latus!Īpaši padomāts ir par mūsu uzticīgākajiem lasītājiem - pensionāriem. Uzrādot kvīti, kas apliecina, ka viņi ir līdzšinējie abonenti, atlaide palielinājas, un viņiem gada abonements maksā tikai 32.89 (mēnesī - 2.99). Tie, kuri vēlas vēl vairāk ietaupīt, var laikrakstu abonēt redakcijā bez pasta piegādes. Tas maksās tikai 28 (mēnesī - 2.55) latus.

Komentāri 3

Koļa

Visu cieņu "Ziemeļlatvija"i, bet es nepasūtīšu tikai tāpēc, ka Latvijas pasts man avīzes piegādā pēc 10:oo. Tas man ir jau par vēlu, es vēlos lasīt avīzi no rīta, nevis atnākot vakarā no darba, tikmērjau visus jaunumus esmu uzinājis no www.ziemellatvija.lv

pirms 13 gadiem, 2007.12.20 10:32

Inese

Tev, Koļa, ir laimējies, jo mikrorajonā avīzi saņem pēcpusdienā

pirms 13 gadiem, 2007.12.20 15:04

Citas ziņas