:)) Baumas no mūsu portāla foruma nokļūst Latvijas Televīzijā 6

Alberts Einšteins teica: "Ir divas lietas, kas ir bezgalīgas: cilvēku stulbums un Visums, bet par otro neesmu pārliecināts." Latvijas interneta stūros klīstot baumas, ka 18.februāra referendumā par grozījumiem Satversmē, kas paredz valsts valodas statusu arī krievu valodai, balsošanas iecirkņos būšot pildspalvas, kuru tinte pati vēlāk izdzēšas, ceturtdien ziņoja LTV raidījums «Panorāma».

Komentāri 6

!

Labi padomājat cik ilgstoši un kur Smiltenes novada domes atbalstīta šī šūniņa pastāv?

pirms 8 gadiem, 2012.02.03 11:48

;)

Dr.Kļava pagājušajā nedēļā Smiltenē uzstājās ar lekciju par realitātes uzveres un īstenības jautājumu. Starp citu, viņš teica, ka militārā zinātne ir vismaz 80 gadus tālāk nekā civilā zinātne. Lielākā daļa no fantastikas, ko rāda Matrix u.c. tamlīdzīgās filmās, eksistē jau realitātē! pirms pārsimt gadiem ļaudis neticēja, Zeme ir apaļa , jo tā nevar būt! Vēl tagad daudzi domā , ka Saule riņķo ap Zemi ( BezTabu paši rādīja sižetu, kur aptaujāja cilvēkus Rīgā uz ielas ).
Vienmēr ir jāatstāj vieta šaubām - varbūt, ka tas tomēr ir iespējams? un ko tad, ja miljons būs piedalījies referendumā un nobalsos 99,9% par krievu kā otro valsts valodu? Tad nekas vairs nelīdzēs, bet būs liels jautājums - Nu kā tas bija iespējams? Un tad varēsim citēt Einšteinu.

pirms 8 gadiem, 2012.02.03 15:24

re!

Meklēt caur google.lv :Latvijas Radio 1 intervija ar Ilzi Ostrovsku 06.01.2012. - tur par to stāsta!

pirms 8 gadiem, 2012.02.03 15:48

Uga

Ir jāsaprot dzīvojam mēdiju globalizācijas laikā, kur jebkura ziņa tiek ļoti ātri pārtverta un publiskota. Atbildīgāk jāstrāda, sabiedrībai jāspēj paskaidrot savi lēmumi, jo no sabiedrības viedokļa šobrīd grūti izvairīties un norobežoties. Cilvēki aktīvāk seko līdzi visam, jo jūtas vīlušies ilgi maldināti un vairs neuzticas.

pirms 8 gadiem, 2012.02.06 09:47

Citas ziņas