Braukšanas atļauju vienai dienai var iegūt internetā 5

Ceļu satiksmes drošības direkcija autovadītājiem ir atvieglojusi vienas dienas braukšanas atļaujas iegūšanu, lai vadītājs ar savu transportlīdzekli varētu nokļūt līdz tehniskās apskates stacijai.

 

Direkcijas Valkas nodaļas priekšnieks Agris Simulis informē, ka līdz šim minēto atļauju varēja saņemt tikai Satiksmes drošības direkcijā (CSDD), bet tagad to autovadītāji var izdrukāt arī no interneta.

 

"Vienas dienas atļauja ir nepieciešama, lai autovadītājs, kura mašīnai vairs nav derīga tehniskās apskates uzlīme, varētu nokļūt uz tuvāko CSDD nodaļu un veikt tehnisko apskati. Atļauju, tāpat kā agrāk, var saņemt arī nodaļā. Ar šo jauninājumu direkcija turpina attīstīt piedāvāto e-pakalpojumu klāstu," saka A. Simulis.

 

Atļauja dod tiesības tikai aizbraukšanai līdz tehniskās apskates vietai. Ar šo dokumentu nedrīkst veikt pasažieru vai kravu pārvadājumus un tas ir derīgs norādītajā datumā līdz pulksten 21.00. Saņemot atļauju, autovadītājam jāapliecina, ka viņa transportlīdzeklis neapdraud satiksmes drošību, apkārtējo vidi un cilvēku veselību.

 

Pieteikties atļaujas saņemšanai var interneta mājas lapā www.csdd.lv. Zem sadaļas "Pakalpojumi" jāizvēlas "Vienas dienas atļauja" un jānorāda dati par transportlīdzekli, tā īpašnieku, vadītāju, kā arī e-pasta adrese, uz kuru atļauja tiks nosūtīta.

 

 

Pēc atļaujas noformēšanas dati par tās derīguma termiņu automātiski tiks pievienoti Transportlīdzekļu un to vadītāju reģistram. Maksa par šo pakalpojumu ir 2,50 latu. Tos iekasēs pirms tehniskās skates veikšanas.

Komentāri 5

Miza

Nu forši, forši! Vēl arī skati varētu iziet internetā :) Joks!
Klausieties, man šķiet, ka drīz CSDD uzliks maksu arī par sava kantora durvju atvēršanu! Es savā māja, savu elektrību, savu internetu, savu papīru, savu printeri izmantoju savām ērtībām un šamiem samaksāju par :) Ekselenti! Vai tad nepietiek ar to nodevu par piedalīšanos satiksmē? Par pirmo reizi 2 Ls, par atkārtotu atļauju 1Ls. Pēc manas saprašanas: jaunu auto reģistrējot 2 ls, pie ikgadējās skates 1 ls. Jebšu vadītāja apliecība: ja es pērku par savu naudu, tad tas ir mans īpašums un katra apliecības maiņa ir par brīvu, jo vienreiz es jau šamo nopirku! Eh, vot uz šito kantori man ir reāla dusma! Tikai naudu kāš, bet ne par ko neatbild:(

pirms 12 gadiem, 2008.05.16 19:54

Saulīte Miza

Paldies par komentu! Labāk pateikt nevar! Tieši manas domas par šo iestādi, pat negribās turp braukt - attieksme ar katru gadu nepatīkamāka. Tiešām visaļautība maksu uzlikšnā - ko tikai nevar izdomāt, lai vēl noplēstu kādus Ls. PRETĪGI.

pirms 12 gadiem, 2008.05.19 10:31

Sadradins

Nupat uzzināju šito un sagribējās kādu piekaut.Fui,plēsoņas! Tas nozīmē, ka riskēšu. Kas būs tas būs.

pirms 6 gadiem, 2014.08.07 14:21

Citas ziņas