Cienījamie laikraksta "Ziemeļlatvija" lasītāji! 2

Saeima ir nolēmusi no nākamā gada 1. janvāra paaugstināt pievienotās vērtības nodokli, tajā skaitā preses izdevumiem likme tiks dubultota no 5% uz 10%.

 

Situācijā, kad ekonomiskās lejupslīdes dēļ samazinās reklāmas ieņēmumi, ļoti būtiski aug piegādes un laikraksta ražošanas izmaksas, mums nav rezervju, lai izdevniecība varētu pati kompensēt šo nodokļa pieaugumu. Tāpēc mēs būsim spiesti 2009.gadā paaugstināt iepriekš noteikto abonementa cenu.

 

 

Pašlaik mēneša abonements Latvijas Pastā maksā 3,29 latus, pēc nodokļa pieauguma cena palielināsies par 16 santīmiem. Šis pieaugums būs spēkā tikai abonementiem, kas tiks apmaksāti pēc 2009. gada 1. janvāra.

 

 

Tātad, ja abonements ir apmaksāts šogad, tā cena nemainīsies.

 

Tāpēc aicinām lasītājus izmantot iespēju vēl šogad apmaksāt abonementus nākamajam gadam, lai izvairītos no cenas pieauguma. Izdevīgi ir apmaksāt iespējami ilgāku abonementa termiņu, jo ikvienam maksājumam nākamajā gadā tiks piemērota jaunā nodokļa likme. Vēl nav skaidrs, kāda likme tiks piemērota automātiskās apmaksas abonementiem, kuru līgumi ir noslēgti šogad, bet apmaksa notiks nākamajā gadā - to Finanšu ministrija izlems nākamnedēļ.

 

Nenokavējiet! Jūs varat apmaksāt no laikraksta saņemtos rēķinus, norēķināties internetā www.diena.lv/abonesana, pieteikties uz abonementu pa bezmaksas tālruni 80001500 līdz 29. decembrim vai abonēt laikrakstu Latvijas Pastā - nodaļās līdz 15. decembrim un interneta mājaslapā līdz 23. decembrim.

 

Ceram, ka laikraksts būs Jums uzticams atbalsts šajā sarežģītajā ekonomiskajā situācijā, palīdzot ne tikai izprast krīzes radītos riskus, bet arī saskatīt iespējas un iedvesmot pozitīvām pārmaiņām!

 

Jūsu "Ziemeļlatvija"

Komentāri 2

Liiga

Es taču teicu, ka viss būs labi!! Laikraksti šogad vēl dabūs kādu liekāku latiņu, jo taupīgais gribēs abonēt lētāk. A tie, kas pirks nākamgad, gan jau atradīs tos pāris santīmus vairāk uz avīzīti, kurā ir tik daudz un plaša informācija :)
... un kam bija vajadzīga tā smieklīgā akcija ar to sēru noformējumu??!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.13 09:15

Citas ziņas