Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu sāk tautas nobalsošanai izveidotie vēlēšanu iecirkņi 2

Šodien, 8.februārī, darbu sāk tautas nobalsošanai par likumprojektu „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē" izveidotie vēlēšanu iecirkņi.

Laikā līdz tautas nobalsošanas dienai iecirkņos nobalsot nebūs iespējams, bet iecirkņi strādās, lai vēlētāji varētu iepazīties ar tautas nobalsošanai nodoto Satversmes grozījumu projektu, tautas nobalsošanas jautājumu un balsošanas kārtību. Tāpat šajā laikā vēlēšanu iecirkņi pieņems arī pieteikumus balsošanas organizēšanai atrašanās vietā tiem vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt vēlēšanu iecirknī.

No 8.februāra līdz 17.februārim vēlēšanu iecirkņi būs atvērti četras stundas dienā pašvaldību vēlēšanu komisiju noteiktajos darba laikos. Vēlēšanu iecirkņu adreses un darba laikus var uzzināt, zvanot uz Centrālās vēlēšanu komisijas diennakts uzziņu tālruni 67049999, interneta adresē www.cvk.lv, pašvaldību informācijas sniegšanas vietās, kā arī pie vēlēšanu iecirkņiem. Informācijai par vēlēšanu iecirkņu adresēm un darba laikiem jābūt publicētai arī pašvaldību mājaslapās.

Tautas nobalsošanai par likumprojektu „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē" ir izveidoti 950 vēlēšanu iecirkņi Latvijā un 85 vēlēšanu iecirkņi ārvalstīs. Tautas nobalsošanas dienā, 18.februārī, visi vēlēšanu iecirkņi balsošanai būs atvērti no pulksten 7.00 līdz 22.00. Piedalīties tautas nobalsošanā drīkst Latvijas pilsoņi, sākot no 18 gadu vecuma. Lai nobalsotu, nepieciešama pase.

Komentāri 2

Ārprāts!

Tiešām - Ārprāts! Jo tālāk, jo trakāk! Nobalsot nevar tie cilvēki, kuri balsošanas dienā būs ārpus Latvijas, bet iecirkņi strādā jau šodien!!
Cimdaru tiešām jāatlaiž no darba ar steigu!
Vai vēl ko trakāku nevarēja izdomāt! Jautājums tā sapiņķerēts, ka nu vajag veselu "armiju", kas nedēļu skaidros!(par to vēl saņems nodokļu maksātāju naudu)
Vai Latvijā nav nevienas uzraugošās iestādes, kas vājprātu apturētu?
Cik naudas līdzekļu atkal tiks iztērēts, lai apmaksātu vienas NESPĒJĪGAS valsts iestādes darbu!?

Elektronisko balsošanu neievieš gadiem, ko dara Cimdara cilvēki visu šo laiku??!

pirms 8 gadiem, 2012.02.09 18:01

Iecirknis

Kāpēc rakstā nav norādīta vēlēšanu iecirkņu vieta Smiltenē?!

pirms 8 gadiem, 2012.02.09 18:55

Citas ziņas