Dzīvnieku SOS: Dzīvsudrabiņš meklē jaunus saimniekus 4

Pēc saimnieka aiziešanas viņsaulē takšu meitene Džīna dzīvo pagaidu mājās. Diemžēl aktīvajai, bet bezgala mīļajai sunītei ir jāmeklē jaunas mājas, jo viņas dzīvsudrabam līdzīgais raksturs nekādi nesaderas ar maziem bērniem.

Džīna ir četrus gadus veca takšu šķirnes sunene, vakcinēta un arī sterilizēta. "Džīna iepriecinās jebkuru, kas visu savu brīvo laiku, uzmanību un mīlestību veltīs tikai viņai," ir pārliecināta suņa pagaidu māju saimniece Anita Strapcāne.

Viņa jau gan paspējusi iemīļot kustīgo radījumu, bet nevar samierināties, ka Džīna negribot nodara pāri mazbērniem. Ieraugot mazos, kuri atbrauc mājās pēc bērnudārza, Džīna kā bulta metas viņiem pretim un nogāž no kājām. Kritienam seko bērnu raudāšana, Džīnas sarāšana un beigu beigās - viens liels juceklis.

Anita domā, ka sunene lieliski derēs cilvēkam, kurš reti iziet no mājām un, ja iziet, tad tikai kopā ar viņu. Džīna nav radusi palikt viena, un ja tas tā notiek, tam seko suņa lielais protests - kāda sagrauzta čība vai no galda nočiepts gardums, kas uzreiz tiek norakts tai vien zināmā vietā - parasti dārzā zem kādas ābeles.

Anita brīdina, ka Džīna nekādā gadījumā nesadzīvos ar citiem mājdzīvniekiem, jo mājas peļu junkurs Justiņš ir pārcēlies uz dzīvi pagalma lielajā ozolā. Tāpat viņa nekad negulēs uz grīdas, tikai gultā zem segas un, ja varēs, savu gaudro galvu uzliks uz spilvena. Ja kādam mājās gribas tādu suni kā Džīna, lūdzam zvanīt uz mobilo tālruni 26767038 (Anitai).

Komentāri 4

No takšā pa gabalu,tik lielu stŗugalvi nevar pārmācit

pirms 10 gadiem, 2011.05.02 14:38

pavasara saulīte

Kāda jauka un atraktīva takšu meitene! Lai viņai veicas!

pirms 10 gadiem, 2011.05.02 14:48

Stūrgalvjiem ar takšiem nav pa ceļam,ļoti gudri un atraktīvi suņuki,ja pašiem nebūtu,labprāt paņemtu.

pirms 10 gadiem, 2011.05.02 21:45

es

Man arī ir taksītis.ļoti gudri suņuki...un arī tādā vecumā ļoti labi pakļaujas pārmācīšanai.Viss atkarīgas no saimnieka...Runāju no savas pieredzes

pirms 10 gadiem, 2011.05.03 08:35

Citas ziņas