Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīvnieku SOS: Kārtīgs un mīlīgs, bet bez saimniekiem

Kopš pagājušās otrdienas Smiltenes Valsts tehnikuma - profesionālās vidusskolas bibliotēkas, ēdnīcas un viesnīcas "Kalnaligzda" teritorijā nepamanīts nepalika kāds kaķis - balts ar melniem plankumiem, kurš ir gan labi barots, gan audzināts. Izglītības iestādes bibliotekārei Mairai Kuprišai vientuļā un noskumušā kaķa kļuva žēl, tāpēc pagaidām dzīvnieku paņēma pie sevis.

"Nekad tā nemēdzu rīkoties. Nebiju domājusi, ka paņemšu kaķīti, bet viņš pats vairākas dienas apsaimniekoja ēdnīcu, bibliotēku un viesnīcas apkārtni. Ārī ir auksts, tāpēc dienā uz brītiņu ielaidām viņu bibliotēkā. Ļoti kārtīgs un paklausīgs. Mīlētāju un lutinātāju viņam te netrūkst, bet katram no mums jau mājās ir savi kaķi," stāsta M. Kupriša.

Pagājušo piektdien, kad gaisa temperatūra pazeminājās, M. Kuprišai vēl vairāk kļuva žēl kaķa. Viņa to pa brīvdienām paņēma pie sevis, lai četrkājainais draugs būtu siltumā un paēdis. "Nopirku viņam pavadiņu, lai varētu iziet ārā. Pēc uzvedības jāsecina, ka viņš radis dzīvot gan telpās, gan laukā, vienīgi baidās no smagajām mašīnām. Pa nakti gulēja uz krēsla. Man nav saprotams, kā tāds kaķis var būt bez saimnieka," neizpratnē ir smilteniete.

Tā kā sieviete kaķim var dot tikai pagaidu mājas, viņa meklē tam labus saimniekus. Ja jūs tādi esat, sazinieties ar M. Kuprišu, zvanot uz 29242169.

Citas ziņas