Dzīvnieku SOS: Ķekavā lauku sētā ar auto, iespējams, nozog suni.

No kādas zemnieku saimniecības Bauskas šosejā, iespējams, nezināmā virzienā aizvesta kucīte Hanna, raksta kasjauns.lv. Saimnieki vēršas arī pie ziemellatvija.lv lasītājiem, jo cer atrast savu mīluli.

Mēs tomēr dzīvojam Via Baltica malā. Lai arī visi gaišreģi, kas izmisumā apjautāti, apgalvo, ka ir tepat netālu, būt var visādi. Gadās, ka mūsu māju ceļa galā piestāj autobraucēji ekskursanti apēst kādu maizīti, atpūsties, varbūt kāds no viņiem aizvedis.Mūsu izmisuma saucieni ir arī vairākos interneta portālos, katrā rakstā autors mazliet ko pielicis no sevis, bet lietas būtību tas nemaina, suns ir pazudis, visi bēdīgi bezgala, teikts vēstulē redakcijai.

 Zemnieku saimniecībā, iespējams, nozagts sunsPēcjāņu sestdienā, 25. jūnijā no lauku saimniecības Rīgas - Bauskas 26. kilometrā (netālu no Ķekaviņas upes), iespējams, paņemta un nezināmā virzienā aizvesta Džeka Rasela terjera jauktenīte Hanna, balta ar brūnām austiņām un brūniem pleķiem pie astes.

Sunītes saimniece Selga Kasjauns.lv teica, ka versija par to, ka kucīti paņēmis kāds garāmbraucošs auto ir tikai versija, bet tā ir diezgan ticama. Suns nebija klaiņotājs, viņa visu laiku turējās kopā ar cilvēku, ne soli neatgāja, ja arī pa pļavu paskrēja tālāk, tad tikai kopā ar lielajiem suņiem.

Selga stāsta: „Nelaimīgu sakritību dēļ sanāca tā, ka suņi uz pusstundu palika ārā vieni. Es braucu mājās no darba, biju jau pavisam tuvu, mamma aizgāja pie kaimiņiem, suņus ieslēdzot mājā, neiedomājoties, ka nav aizslēgtas otras durvis, pa kurām tad arī mūsu reiz tajā pašā mežmalā, kur varbūt pazuda mazais suns, atrastā un pieņemtā lielā suņu meitene, izlaida visus ārā.

 Tēvs diemžēl to nedzirdēja. Mūsu lielie suņi izošņāja pagalmu un iebraucamo ceļu, kas ved uz lielceļu, pēdas meklējot, bet viņi Hannai pēdas nesadzina - pārtrauca meklēt. Tas varētu nozīmēt to, ka pēdas pazuda tādēļ, ka sunīti kāds no ceļa bija paņēmis automašīnā. Varbūt kādam sunītis šķita nomaldījies un bēdīgs. Man ir stāstīti vairāki šādi gadījumi, kad cilvēki, paši nezinot, kāpēc, paņem suņus mašīnā un aizved.

Iespējams, sunīte aizvesta tepat netālu - uz dārzkopības kooperatīvu „Jenči", bet teritorija tur ir tik nepārskatāma, ka pat kaimiņi nezina, kas notiek blakus pagalmā. Protams, meklēšu tur vēl.

Šis sunītis bija mūsu mājas labais gariņš, tiešām ārkārtīga mīļa un jauka sunīte."

Selga visus, kuriem ir kādas ziņas par noklīdušo sunīti, lūdz zvanīt viņai pa tālruni 26558551, jo Hanna atkal grib būt mājās pie saviem saimniekiem un draugiem.

Citas ziņas