Dzīvnieku SOS: Sāp sirds, jo nespēj pabarot suņukus

"Ziemeļlatviju" ciemos uz Blomes pagasta "Ābelēm" aicina 81 gadu vecā Mirdza Ābele. Pēdējo gadu laikā pensionārei pasliktinājusies veselība.

Jau kādu laiku Mirdza pārvietojas vienīgi ar kūju palīdzību, taču visvairāk viņai sāp sirds par to, ka vairs nespēj pienācīgi parūpēties par saviem suņiem Mopsi un Sizi.

"Man ir grūti, esmu veca un vairs nevaru daudz ko izdarīt. Suņi ir pieticīgi ēdiena izvēlē, bet dažreiz man nemaz nav ko viņiem dot. Abi izpotēti pret trakumsērgu. Tik ļoti negribas Mopsi un Sizi likvidēt. Vislabāk viņiem klātos pie gādīgiem cilvēkiem," pensionāre ir noskumusi, raugoties uz suņiem.

Abiem mājas sargiem ir 12 gadu. Mopša liktenis nav bijis viegls, bērnībā viņu sadauzītu no Smiltenes uz "Ābelēm" atveda bērni, taču saimniece saka: "Viņš būs kārtīgs mājas sargs, nevienu svešo iekšā nelaidīs."

Savukārt Size ir mīlīga un kā jau meitene, mazliet cimperlīgāka. Mopsis, asti luncinādams, viegli ļāvās fotografēšanai, kaut arī viņa acīs jaušamas skumjas, turpretī suņu meitene bildējās kopā ar saimnieci.Ja tieši jūs mīlat suņukus, esat gatavi dot pajumti un spējīgi parūpēties par Mopsi vai Sizi, Mirdza gaidīs ļoti telefona zvanu. Zvaniet - 26454283. Neesi vienaldzīgs, jo šoreiz nepieciešama tava palīdzība!

Citas ziņas