Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foruma 2012. gada sezonu turpinām Valkā

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2012 Vislatvijas tūri turpina 11. maijā plkst. 10.00 ar sacensībām Valkas pamatskolā. Piedalīties aicinātas komandas no Valkas, Strenču un Smiltenes novadiem.

„Ceļu satiksmes drošības direkcija" un OKarte sadarbībā ar „Mārketinga Projektu aģentūru Fortius" aicina bērnus, kas dzimuši 2000., 2001. vai 2002. gadā veidot komandas (komandā seši dalībnieki, ne vairāk kā 3 zēni), aizpildīt pieteikuma anketu un piedalīties Jauno satiksmes dalībnieku foruma  sacensībās.

Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat sacensību dienai, sūtot pieteikumu CSDD Valkas nodaļai Agrim Simulim uz e-pastu [email protected]

Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, jāmāk to salabot un apkopt, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

Visi sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās dāvanas, uzvarētājus gaida diplomi un vērtīgas balvas. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Polijā savukārt "If apdrošināšana" rūpējas par sacensību apdrošināšanu.

Iepazīstinot ar sacensību jauno simbolu, ilggadējais atbalstītājs OKarte aicina dalībniekus nofotografēties ar jebkuru pasākuma norises vietā redzamo Zebru, publiskot attēlu portālā Draugiem.lv, un piedalīties tālruņa Apple iPhone 4 izlozē.

Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā - www.csdd.lv, sadaļā „Bērniem un jauniešiem". Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (tālr.: 67025730; e-pasts: [email protected]) vai [email protected]

Visā Latvijā sacensības notiek no 18. aprīļa līdz 25. maijam.

Sekojiet informācijai par sacensību norisi savā pilsētā / novadā!

Citas ziņas