Grāmatu svētkos Strenčos - arī “Ziemeļlatvija”

Šo piektdien Strenčos gaidāms vērienīgs notikums visas dienas garumā: Strenču, Smiltenes un Valkas novadu 10. grāmatu svētki. Tajos piedalīsies arī "Ziemeļlatvija". Visiem, kuri vēlēsies, piedāvāsim iespēju iegādāties izdevniecības "Dienas grāmatas" izdotās grāmatas par izdevīgākām cenām un abonēt mūsu laikrakstu.

"Ziemeļlatvijas" stendu varēs meklēt Strenču kultūras nama foajē, kur savas grāmatas piedāvās arī deviņas citas izdevniecības. Piektdien Strenčos pie redakcijas darbiniekiem varēs vērsties ikviens, kurš vēlas lasīt labas grāmatas vai pasūtīt laikrakstu "Ziemeļlatvija", turpat uz vietas aizpildot abonenta kvīti.

Par dokumenta noformēšanu nebūs jāizdod neviens lieks santīms, bet mūsu avīzīti mājās tāpat nogādās pastnieki. Īpašu cenu piedāvāsim jaunajiem abonentiem jeb cilvēkiem, kuri līdz šim vēl nekad nav pasūtījuši "Ziemeļlatviju". Viņi varēs abonēt mūsu avīzīti uz gadu, maksājot 38 latus, nevis 44 latus, kā to darot citā laikā.

Tādu iespēju nesen piedāvājām Valkā, Rīgas ielas svētkos. "Pat negaidījām tik lielu atsaucību. Dažās stundās laikraksta gada abonementu iegādājās 40 cilvēku. Cerams, ka arī pasākums Strenčos un īpašā cena rosinās kādu, kurš līdz šim pirka laikrakstu, to abonēt, tādējādi ietaupot naudu," teic laikraksta "Ziemeļlatvija" galvenā redaktore Ingūna Johansone.

I. Johansone arī atgādina, ka ir sākusies preses izdevumu abonēšanas kampaņa, un piektdien Strenčos gan Strenču novada iedzīvotāji, gan citi grāmatu svētku apmeklētāji varēs pasākumā abonēt "Ziemeļlatviju" uz sev vēlamo termiņu.

Īpašs piedāvājums nevis vienu dienu, bet visu abonēšanas kampaņu ir mūsu pastāvīgajiem klientiem, kuriem ir iespēja ar atlaidi pasūtīt laikrakstu redakcijā Valkā vai Smiltenē. Izmantojot pasta pakalpojumus, šādas īpašās cenas pastāvīgajiem klientiem nav.Ienākot pasūtīt avīzi laikraksta redakcijā, varēsit apskatīt arī, kādas labas grāmatas piedāvā "Dienas grāmatas".

Sīkāk par tām lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija". Smiltenes birojā pēc grāmatām varēs doties nākamajā nedēļā, tiklīdz nelielajā birojā izbrīvēsim vietu grāmatu tirdzniecībai.

Citas ziņas