Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Hipotēku banka izsludina projektu konkursu 2

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad Hipotēku bankas Klientu klubs "Mēs paši" Vidzemes reģionā, tostarp Valkas, Strenču un Smiltenes novadā, izsludina projektu konkursu. Tajā aicinātas piedalīties juridiskas un fiziskas personas, kā arī nevalstiskās organizācijas, pašvaldību iestādes un neformālās apvienības.

Hipotēku bankas Valmieras filiāles Smiltenes norēķinu grupas vadītāja Ieva Zabrauska-Gailīte stāsta, ka šī projektu konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju iniciatīvu dzīves un vides kvalitātes uzlabošanā. Plānots, ka konkursa uzvarētājiem viena projekta īstenošanai piešķirs līdzekļus līdz 400 latiem.

Konkursa rīkotāji gaidīs projektus, kas paredz izglītošanu un apmācības, kuru rezultātā tiek veicināta pašnodarbinātība un profesionālā orientācija; projektus, kas saistīti ar konkrētās teritorijas (novada, pilsētas, pagasta) tēla veidošanu un patriotisku jūtu audzināšanu iedzīvotājos; projektus, kas sekmētu sabiedriskā labuma vairošanu un veicinātu iedzīvotāju sociālo atbildību (labdarību), kā arī nodrošina papildu sociālos pakalpojumus iedzīvotāju grupām; projektus, kas vērsti uz kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, un projektus, kas saistīti ar apkārtnes labiekārtošanu.

Pieteikumus projektu konkursam var iesniegt līdz 31. maijam. Detalizētāku informāciju par šo konkursu, nolikumu, pieteikuma veidlapām un ieteikumiem to aizpildīšanai var sameklēt interneta vietnē www.hipo.lv. Projekti iesniedzami personīgi filiālēs vai norēķinu grupās, vai arī sūtot pa pastu uz Valkas norēķinu grupu Raiņa ielā 12, Valka, LV 4700 vai arī Smiltenes norēķinu grupu Baznīcas laukumā 11a, Smiltenē, LV 4729.

Komentāri 2

rrrr

Tā kā iekš www.hipo.lv to ir diezgan grūti sameklēt, tad ielieku saitu -

http://www.hipo.lv/lv/par_banku/jaunumi/20120425_quotmes_pasiquot_projektu_konkurss_tiek_izsludinats_valmiera_un_20_novados

Žēl tikai, ka šeit šī informācija tiek publicēta mēnesi pēc tam, kad ir izsludināts konkurss un 2 dienas pirms iesniegšanas termiņa beigām!

pirms 8 gadiem, 2012.05.29 11:17

rrrr

http://www.hipo.lv/lv/par_banku/jaunumi/20120425_quotmes_pasiquot_projektu_konkurss_tiek_izsludinats_valmiera_un_20_novados

pirms 8 gadiem, 2012.05.29 11:19

Citas ziņas