Iespējama apgrūtināta pārvietošanās uz ceļiem no Ādažu bāzes līdz Valkai 1

Šorīt no plkst.7 pa autoceļiem A1, A2, A3 no Ādažu bāzes līdz Inčukalnam, vēlāk līdz Valmierai un Valkai dosies militāro transporta līdzekļu kolona, tāpēc, iespējams, būs apgrūtināta pārvietošanās pa minētajiem ceļiem.

Kā aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijā (AM), lai mazinātu militāro kolonnu pārvietošanās radītos apgrūtinājumus pārējiem autovadītājiem, kolonna tiks apstādināta pirms Siguldas un pēc pagrieziena uz Smilteni ar mērķi atjaunot ikdienas satiksmes plūsmu.

Latvijas karavīri Ādažu bāzē atgriezīsies 19.maijā, kustību sākot plkst.7 un izmantojot šos pašus ceļus.

Nacionālie bruņotie spēki lūdz autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un Militārās policijas satiksmes regulētāju norādījumus, kā arī ar izpratni izturēties pret satiksmes kustības apgrūtinājumiem.

Latvijas karavīru brauciena mērķis ir Viru apkārtne Igaunijā, kur notiks Igaunijas Aizsardzības spēku rīkotās militārās mācības "Kevadtorm 2011". Kā skaidro AM, Latviju mācībās pārstāvēs otrā kājnieku bataljona karavīri, kas darbosies rotas sastāvā kā Igaunijas vienību pretinieki, tādējādi iegūstot pieredzi uzbrukuma un aizsardzības operācijās un saliedējot apakšvienību uzdevumu izpildei un reaģēšanai uz situācijas izmaiņām.

Komentāri 1

AJZ

Pēc 1.rindkopas var saprast, ka brauks caur Murjāņiem un Valmieru, bet nākamās - Siguldu un Smilteni?

pirms 10 gadiem, 2011.05.10 09:57

Citas ziņas