Informācija par bankas Citadele izbraukumiem uz Latvijas reģioniem

Klientu ērtībai izbraukumos uz Latvijas reģioniem, kur nav Citadeles filiāļu, dodas Citadeles mobilie klientu apkalpošanas centri. Tie klientus apkalpo "Latvijas Krājbankas" filiāļu telpās.

Līdz ar to izbraukumu laikā ir iespēja sniegt klientiem plašāku pakalpojumu klāstu, tai skaitā "Latvijas Krājbankas" klientiem ir iespēja saņemt valsts garantēto atlīdzību ar pārskaitījumu uz savu kontu bankā Citadele vai uz savu kontu jebkurā citā bankā. Mobilajā klientu apkalpošanas centrā drošības apsvērumu dēļ nav iespējams izņemt skaidru naudu. To saņemt ir iespējams jebkurā bankas Citadele filiālē Latvijā.  Tuvāko divu nedēļu laikā Citadeles mobilie klientu apkalpošanas centri būs sekojošās pilsētās:

19. decembrī  - Dobele (Uzvaras iela 5; 10:00 - 15:00);

20. decembrī - Kuldīga (Liepājas iela 44; 10:00 - 15:00);

21. decembrī - Priekule (Aizputes iela 5; 10:00 - 15:00);

22. decembrī - Krāslava (Dīķu iela 5; 10:00 - 15:00);

23. decembrī - Smiltene (Baznīcas laukums4; 10:00 - 15:00). 

 

Citadeles mobilajā  klientu apkalpošanas centrā iedzīvotājiem un uzņēmējiem ir iespēja arī noformēt nepieciešamos dokumentus norēķinu konta atvēršanai bankā Citadele; Citadeles internetbankas pieslēgšanai, Citadeles SMS bankas pieslēgšanai, maksājumu karšu noformēšanai, kā arī termiņdepozītu un krājkontu noformēšanai. 

 

Līdztekus mobilajiem klientu apkalpošanas centriem uz Latvijas reģioniem turpina doties arī Citadeles klientu konsultanti, apkalpojot klientus pašvaldību ierādītās telpās.  

 

Klientu konsultanti sniedz informāciju, kādā veidā "Latvijas Krājbankas"  klientiem iespējams saņemt valsts garantēto atlīdzību.

Pie klientu konsultantiem pašvaldību telpās iedzīvotājiem un uzņēmumiem ir iespēja arī noformēt dokumentus norēķinu konta atvēršanai bankā Citadele, internetbankas pieslēgšanai, kā arī norēķinu kartes saņemšanai (karte tiks piegādāta 5 darba dienu laikā). Tā kā konsultantiem izbraukuma laikā nav pieejams tāds drošības un tehniskais aprīkojums kā bankas filiālēs, tad šajos izbraukumos nav iespējams saņemt skaidru naudu un veikt pārskaitījumus.  

 

Tuvāko divu nedēļu laikā klientu konsultanti apmeklēs sekojošas vietas:

20. decembrī  - Alūksne (Uzvaras iela 1; 10:00 - 15:00);

20. decembrī  - Alsunga (Raiņa iela 2; 10:00 - 15:00);

21. decembrī  - Ape (Stacijas iela 2; 10:00 - 15:00). 

Pēc norēķinu konta atvēršanas, izmantojot bankas Citadele internetbanku, "Latvijas Krājbankas" klienti varēs dot bankai rīkojumu par valsts garantētās atlīdzības  izmaksāšanu uz savu kontu jebkurā bankā.  

 

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi informācijai par bankas Citadele izbraukumiem Citadeles mājas lapā www.citadele.lv, kā arī zvanot Citadeles Klientu atbalsta centram pa diennakts tālruni 6701 0000.

 

Kā ziņots, klientu apkalpošana tiks organizēta lielākajās apdzīvotajās vietās, kā arī tur, kur pašvaldība būs izrādījusi iniciatīvu par šādu iespēju.   

Citas ziņas