Informācija par pilsētām, kur šonedēļ būs Citadeles klientu konsultanti 3

Lai nodrošinātu reģionu iedzīvotājiem un uzņēmējiem pēc iespējas ērtāku bankas pakalpojumu saņemšanu, bankas Citadele klientu konsultanti šonedēļ apmeklēs sekojošas pilsētas, kurās nav Citadeles filiāļu:

 6. decembrī  - Cesvaine 

(Pils iela 1A; plkst. 10.00-16.00)

7. decembrī  - Valka

( Beverīnas iela 3, 2.stāvs; plkst. 10.00-15.00)

8. decembrī  - Jaunpiebalga

(Jaunpiebalgas novada domes ēkā Gaujas ielā 4; plkst. 10.00-15.00)

8. decembrī  - Viļāni

(Viļānu novada domes telpās Kultūras laukumā 1A; plkst. 9.00 - 14.00)

9. decembrī  - Mazsalaca

(Kultūras nama telpās Rūjienas ielā 1; plkst. 10.00- 15.00). 

Kā ziņots, no 5. decembra banka Citadele sāka izbraukumus uz tām vietām Latvijas reģionos, kurās nav ‘Citadeles filiāļu. Izbraukumi tiek organizēti, sadarbojoties ar vietējām pašvaldībām. 5. decembrī Citadeles klientu konsultanti bija Alūksnē.

Tuvākajā laikā Citadeles klientu konsultanti dosies arī uz Kuldīgu, Smilteni, Dobeli, Api, Krāslavu, Dagdu, Lielvārdi un Siguldu.

Izbraukumu laikā pie Citadeles klientu konsultantiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem būs iespēja noformēt visus nepieciešamos dokumentus konta un internetbankas atvēršanai, kurā pēc tam bez filiāles apmeklēšanas būs iespēja dot rīkojumu par valsts garantētās atlīdzības izmaksu uz jebkuras bankas kontu pēc klienta izvēles. Citadeles konsultanti sniegs arī konsultācijas par valsts garantētās atlīdzības izmaksu un palīdzēs veikt maksājumus internetbankā tiem iedzīvotājiem, kas ikdienā nestrādā ar internetu.

Izbraukumu laikā iedzīvotājiem pie Citadeles klientu konsultantiem būs iespējams bez maksas atvērt norēķinu kontu Citadelē, aizpildīt iesniegumu par internetbankas pieslēgšanu, aizpildīt iesniegumu par maksājumu kartes saņemšanu. Pēc piecām darba dienām, kad kartes būs izgatavotas, Citadeles klientu konsultanti tās atkal iedzīvotājiem piegādās.

Savukārt uzņēmējiem būs iespēja bez maksas noformēt Mazā uzņēmuma komplektu, kas ietver norēķinu kontu(-us), debetkarti Maestro, internetbankas pieslēgumu un vienu autorizācijas ierīci Digipass, SMS banku, kā arī iespēju pirmos 6 mēnešus pēc konta atvēršanas latu maksājumus internetbankā bankas Citadele ietvaros un Latvijā līdz 50 000 latu veikt bez komisijas maksas.

Tā kā konsultantiem izbraukuma laikā nav pieejams tāds drošības un tehniskais aprīkojums kā bankas filiālēs, tad izbraukumu laikā nebūs iespējams saņemt skaidru naudu un veikt pārskaitījumus. Savukārt dot rīkojumu par valsts garantētās atlīdzības izmaksu būs iespējams pēc Citadeles internetbankas pieslēgšanas.

Izbraukumi tiek organizēti, sadarbojoties ar vietējām pašvaldībām. Banka Citadele aicina arī pašvaldības ziņot bankai, kurās vietās būtu nepieciešami klientu konsultanti un vienoties par izbraukuma laiku.

Komentāri 3

Braucējs

Es ieteiktu izvēlēties kādu stabilāku banku.

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 21:20

Braucējs

Citadeli pārdot taisās jau labu laiku. + Kāpēc izvēlēties banku kurai tuvākās filiāles ir Valmierā vai Gulbenē?

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 12:14

Citas ziņas