Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Intensīvā snigšana vietām apgrūtina arī atkritumu savākšanu

Intensīvā snigšana pēdējās dienās un nelabvēlīgie braukšanas apstākļi Vidzemē vietām apgrūtina SIA "Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija" (ZAAO) transporta piekļūšanu atkritumu konteineriem, lai tos iztukšotu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

 

Uzņēmumā atzina - ir iespējama situācija, ka klientiem netiek nodrošināta konteinera iztukšošana atkritumu izvešanas kalendārā norādītajā dienā.

 

ZAAO nodrošina atkritumu izvešanu ne tikai pilsētu iedzīvotājiem, bet arī lauku viensētām, tādēļ braukšana notiek arī pa mazajiem pašvaldību ceļiem, kas no sniega tiek attīrīti, ņemot vērā katras pašvaldības iespējas.

 

"ZAAO klientus aicinām nesatraukties. Saviem šoferīšiem esam uzdevuši atzīmēt visas tās adreses, kurās konteiners nav iztukšots, jo tam nav iespējams piekļūt piesnigušo ceļu dēļ. Šos konteinerus mēģināsim iztukšot iespējami tuvākajā laikā, un maksa par neizpildītu darbu netiks aprēķināta," izveidojušos situāciju skaidro ZAAO Mārketinga daļas vadītāja Ieva Tabūne.

 

Uzņēmums aicina arī savus klientus būt atsaucīgiem, novērtēt reālo piebraucamā ceļa stāvokli un informēt par to ZAAO, lai atteiktu konteinera tukšošanu un vienotos ar dispečeru par citu konteinera tukšošanas dienu.

 

ZAAO ir pašvaldību dibināta organizācija ar mērķi sniegt kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus bijušajā Cēsu, Limbažu, Valkas un Valmieras rajonā.

 

Kopš 2002.gada uzņēmumā ir izveidota, ieviesta un tiek uzturēta integrētās vadības sistēma, kas atbilst starptautiskajiem standartiem ISO 9001:2000 (kvalitātes pārvaldības sistēma) un ISO 14001:2004 (vides pārvaldības sistēma).

Citas ziņas