Izsolē pārdos veikalu Valkas rajona Bilskā

Vidzemes apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Ineta Kaktiņa 11.decembrī plkst.10 Alūksnē par labu diviem piedzinējiem rīko pirmo izsoli Ārim Miezītim piederošā nekustamā īpašuma "Bilskas veikals nr.12" pārdošanai, liecina paziņojums laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Īpašums atrodas Valkas rajona Bilskas pagastā. Tajā ietilpst divas ēkas, tai skaitā veikals 157,7 kvadrātmetru platībā un šķūnis. Nekustamais īpašums novērtēts 15 000 latu vērtībā. Piedzinēji ir Valkas rajonā reģistrētā SIA "Vind" un Latvijas alkoholisko dzērienu izplatītāja SIA "L.I.O.N. & KO". Kā aģentūra uzzināja uzņēmumā "Vind", Miezīša parāds šai firmai nav saistīts ar tirdzniecību, bet citiem darījumiem, savukārt "L.I.O.N. & KO" Miezītis palicis parādā par savulaik veiktām preču piegādēm.

SIA "Vind" ir hipotekārais kreditors - tajā nostiprināta hipotēka 8000 latu vērtībā.

Visām personām, kurām uz nekustamo īpašumu ir tiesības, kas nepieļauj tā pārdošanu izsolē, jāpieteic savas prasības tiesā līdz izsoles dienai.

Personām, kuras vēlas piedalīties nekustamā īpašuma izsolē, jāiemaksā nodrošinājums 10% apmērā no nekustamā īpašuma novērtējuma summas - 1500 latu.

Izsoles sākumcena tiks noteikta saskaņā ar Civilprocesa likuma 607.1 pantu.

 

Citas ziņas