Jo mazāk snigs, jo vairāk būs naudas

Sliktāk nebūs, bet labāk, - arī ne, autovadītājus par situāciju Vidzemes reģionā informē valsts autoceļu uzturētāji. Jau zināms darbiem atvēlētais plānotais finansējums 2011./2012. gada ziemas sezonā.

Ceļu ziemas uzturēšana sāksies 1. novembrī. Akciju sabiedrības "Latvijas autoceļu uzturētājs" Smiltenes ceļu rajonam sešiem mēnešiem atvēlētā summa ir 664 770 latu.

"Ziemā uzturēsim valsts ceļus atbilstoši visiem noteikumiem, taču, ja būs darbu pārpilde, sekas izjutīsim vasarā," atzīst Smiltenes ceļu rajona direktors Guntis Beļickis.

Aizvadītajā ziemā, kas neskopojās ar sniegu, Smiltenes ceļu rajons pārsniedza ziemas uzturēšanas darbiem atvēlēto finansējumu par 160 tūkstošiem latu. Attiecīgi par tādu pašu summu samazinājās nauda ceļu uzturēšanas darbiem vasaras sezonā.

Otrdien Smiltenē satikās valsts akciju sabiedrības "Latvijas valsts ceļi" un a/s "Latvijas autoceļu uzturētājs" speciālisti, un pašvaldību pārstāvji, lai pārrunātu situāciju valsts autoceļu uzturēšanā šogad un plānus nākamajiem gadiem.

2013. gadā plānots rekonstruēt "Ziemeļu stīgas" nākamo posmu Vēveri - Kārķi, informē VAS "Latvijas valsts ceļi" Vidzemes reģiona direktors Guntis Apinis.

Par ceļiem Smiltenes, Valkas un Strenču novadā, kur remonts vai rekonstrukcija ir visaktuālā, lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija.

Citas ziņas