Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kad zāle bija (ir) zaļāka un debesis zilākas

„Ziemeļlatvija" aicina ikvienu, kam rakstīšana sagādā prieku kopā ar redakcijas darbiniekiem veidot 1. jūnija laikrakstu.

Esam iecerējuši šo laikraksta numuru veltīt bērniem, jauniešiem un notikumiem, domām, atmiņām par bērnību, laiku, kad patiešām zāle bija (ir) zaļāka un debesis zilākas, saldējums un konfektes gardākas, bet palaidnības nekaitīgākas.

Aicinām rakstīt savus stāstus, pārdomas, atmiņas par to, kas no bērnības jums palicis atmiņā vislabāk. Skolas bērni, studenti un jaunieši var rakstīt par to, kas aizraujošs notiek viņu dzīvē šobrīd vai pirms kādiem gadiem, kas viņus uztrauc, iepriecina, bet vecāki cilvēki jau pakavēties atmiņās par skaisto bērnību un skolas laiku, par sastrādātajām ēverģēlībām, jo tās nez kāpēc neaizmirstas pat pēc 50 un 100 gadiem.

Izstāstiet, kāds jums, jūsu klasei, draugiem bija un ir šis skaistais bērnības un jaunības laiks. Varat izpausties, kā vien vēlaties, arī dzejā, humoreskās, galvenais, lai tas ir interesanti. Un neaizmirstiet pielikt tekstam klāt kādu foto no tiem laikiem, par kuriem rakstiet!

Tā kā laikrakstā viena no svarīgākajām lietām ir ātrums un termiņi, rakstīšanai laiks jums tiks dots ļoti īss, proti, jūsu rakstus gaidīsim līdz 29. maijam. Vislabāk, ja tekstu un foto sūtīsiet elektroniski uz e - pastu [email protected], ja mūsdienu tehnoloģijas nav jūsu stiprā puse - sūtiet pa pastu laikraksta „Ziemeļlatvija" redakcijai Rīgas iela 25, Valka LV- 4701

vai ienesiet rakstu redakcijā Valkā vai Smiltenē.

Neturiet sveci zem pūra, esiet radoši un rakstiet!

Citas ziņas