Kioskā preses izdevumi – dārgāki 4

Pagājušonedēļ viens no lielākajiem preses mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā - SIA "Plus punkts" - dažām preču grupām, tostarp preses izdevumiem, ieviesa apkalpošanas maksas sadārdzinājumu par pieciem santīmiem.

Tas nozīmē, ka "Plus punkta" kioskā Valkā, Rīgas ielā 20, pērkot preses izdevumus - arī laikrakstu "Ziemeļlatvija", "Latvijas Loto" biļetes, "Mobilly", "Wallie Card" (elektronisko norēķinu sistēmas, kas nodrošina preču un pakalpojumu apmaksu ar īsziņām un internetu) un mobilā operatora "Bite" produktus, būs jāmaksā par pieciem santīmiem vairāk.

Uzņēmuma tirdzniecības vadītājs Raitis Kvēps skaidro, ka bija izveidojusies situācija, ka "Plus punkts" izplatīja svarīgas preces un bija spiests par to vēl piemaksāt.

"Pēc būtības uzņēmums uz sava rēķina veica sociālo funkciju. Diemžēl ekonomiskā situācija, pirktspējas mazināšanās, preču īpašnieku nevēlēšanās mainīt izplatīšanas noteikumus un to pasliktināšana piespieda pieņemt šādu nepopulāru lēmumu," stāsta R. Kvēps. Viņš aicina pircējus izprast šo soli, jo uzņēmuma biznesa niša ir specifiska, jo tas nav lielveikals, kam, piemēram, preses pārdošana, ir niecīga biznesa daļa.

Lai ietaupītu ģimenes budžeta līdzekļus, "Ziemeļlatvija" aicina laikrakstu abonēt, arī bez pasta piegādes. To var izdarīt birojā Valkā, Rīgas ielā 25, un Smiltenē, Kalna ielā 8. Pēc tam avīzi otrdienās, ceturtdienās un sestdienās var saņemt Valkā, ziedu salodā "Ingra", bet Smiltenē - veikalā "Piens", Baznīcas laukumā 4.

Komentāri 4

Aizmirsāt vien piebilst,ka,pat ja slinkums iet uz Narvesenu,pietiek pāriet ielu,lai veikalā nopirktu par to pašu veco cenu,negaidot,kad Pluspunkta jaunkundzes beigs klačoties un vērs bodi vaļā.

pirms 10 gadiem, 2011.05.26 08:46

Ineta

Acimredzot, Pluspunktam tas bizness iet uz grunti, ja jau sada veida censas savikt galus kopa. Uz Narvesenu negribu iet, jo tur strada nekompetenti pardeveji, tad jau eju labak uz TOPINU, sortiments apmierina. Bet katra gadijuma, lai viniem veicas!

pirms 10 gadiem, 2011.05.26 13:13

Pasaku teicējs

Super! Nu šitam iestādījumam marketinga menedžeri vajadzētu sūtīt ielas slaucīt, bet to jau arī droši vien drīz vien darīs, jo ar tādu stulbumu var nodarboties tikai idioti. Kaut kādi mazohisti - paši sevi soda un noved līdz bankrotam. Fantastisks idiotisma gadījums !

pirms 10 gadiem, 2011.05.27 12:06

...

un kapec lai es ko pirktu pluspunkta, ja citur viss ir leetaaks? par to sis firmas vadonui neaizdomajas?

pirms 10 gadiem, 2011.05.27 15:00

Citas ziņas