Latvijas Krājbankas klienti šodien bankomātos var izņemt 50 latus 5

Sākot no trešdienas Latvijas Krājbankas klientiem būs pieejamas izmaksas no Latvijas Krājbankas bankomātiem ar emitētām debetkartēm, kuras piesaistītas fizisko personu norēķinu kontiem, un vienas dienas pieejamais limits noteikts 50 latu apmērā, Dienai pavēstīja bankas pārstāve Dace Dūze.

Trešdienas agrā rītā Latvijas Krājbankas bankomāti vēl nestrādāja. Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) biroja vadītāja Anna Dravniece LTV raidījumā Labrīt, Latvija! pavēstīja, ka bankomāti atsāks darboties plkst. 9. A.Dravniece arī norādīja, ka Latvijas Krājbankas klientiem, kuriem ir kredītsaistības bankā, jāzvana uz banku un jāinformē par gatavību veikt maksājumus. Viņa norādīja, ka par kavējumiem soda procenti noteikti netiks piemēroti, taču bankā ir noteikti jāvēršas, lai tiktu fiksēta labā griba norēķināties.

Savukārt sākot no ceturtdienas ikdienas režīmā darbosies arī Latvijas Krājbankas klientu apkalpošanas centri, un arī tajos klientiem būs pieejams pakalpojums - naudas līdzekļu izmaksa noteiktā limita apmērā.

Jau ziņots, ka komisija otrdien lēma par 50 līdz 100 latu izmaksu Latvijas Krājbankas noguldītājiem.

Kā vēstīts, ka FKTK padome pirmdien nolēma apturēt Latvijas Krājbankas visu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Šāds lēmums pieņemts, jo bankā konstatēts līdzekļu iztrūkums, par ko informēta Ģenerālprokuratūra.

FKTK nolēmusi apturēt arī Latvijas Krājbankas valdes un padomes darbību un iecelt bankā FKTK pilnvarnieku grupu, kas veic bankas pārvaldīšanu un ir pārņēmusi valdes un padomes tiesības. Par pilnvarnieku grupas vadītāju iecelts FKTK priekšsēdētājas vietnieks Jānis Brazovskis.

Pilnvarnieku grupas uzdevums noteikts veikt finanšu iestādes pārvaldi nolūkā nodrošināt bankas aktīvu saglabāšanu.

Savukārt Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu, ir aizturētas Latvijas Krājbankas augstākās amatpersonas.

Komentāri 5

Sane

Un kā tad ar pārējiem maksājumiem? Ja man ir konts krājbankā, no kura norēķinos par komunālajiem, elektrību, internetu, TV, mobilajiem sakariem?

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 08:47

Bernards

Pie bankomāta laikam sarīkota kāda Flash akcija! :D
Tautas ka biezs, laikam imitē padomju laika gaļas pievedumu- ap 200 cilvēku! :)

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 09:08

JāāSane

Nu maksāsi no tiem dabūtajiem 50 Ls, citāda darbība bankā nenotiks.
Meklē un pārslēdzies uz citu banku, jo ātrāk, jo labāk!

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 10:09

Jūtu līdzi....

Valsts nolaidības dēļ tagad cilvēkiem jāstāv uz ielas pēc savas naudas, ko varbūt ir krājuši ilgu laiku, lai palīdzētu bērniem vai mazbērniem skoloties, atņem pēdējo santīmu. Man vienkārši trūkst vārdu! Un tik daudz visādu uzraugu un uzraudzītāju, ko viņi dara, ja neredz kas notiek bankā. Jeb arī tā visa banku sistēma ir viens uzpūsts ziepju burbulis,shēmas,piramīdas... un beigās tukši banku konti. Man ir kauns par savu valsti.

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 13:35

sviesc

Šorīt ar nepacietību gaidīju ko teiks šajā sakarā prezis Bērziņš 900 sekundēs, bet velti, neatnāca, pievīla tautu.Laikam neviens runu nebija sagatavojis un kauns palika tautas priekšā.

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 15:26

Citas ziņas